Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Juwenalia 2024: wrażenia po dwóch dniach koncertów

Podziel się
Oceń

29. edycja rzeszowskich Juwenaliów już za nami. Czy zakończone nad ranem Juwenalia należały do udanych? Opinie są mieszane – część uczestników jest zadowolona z koncertów, a inni głośno mówią o niedociągnięciach.
Juwenalia 2024: wrażenia po dwóch dniach koncertów

Autor: Filip Łagowski /Halo Rzeszów

29. edycja rzeszowskich Juwenaliów już za nami. Wydarzenie zakończyło się w niedzielę ok. godziny 3 nad ranem. Drugiego dnia na głównej scenie wystąpili: Kwiat Jabłoni, Bzdyra/Demidowski, Kayah, Dżem oraz Golec uOrkiestra. Na scenie hip-hop pojawili się: Smolasty, Żabson, Rów Babicze, Monteka, Paluch oraz Gibbs, a na One Stage Olivia Grant, Bart QUKX, Headster, DJ Adi, Cream, DJ Alex, Kuba&Neitan oraz TRIBBS. Dodatkową atrakcją był pokaz fajerwerków.

Obejrzyj fotorelację z drugiego dnia Juwenaliów:

Zainteresowanie imprezą było ogromne, w wyniku czego tegoroczna edycja była największą w historii. Jak podają organizatorzy, przed pierwszym dniem Juwenaliów 9 proc. karnetów zostało wymienionych na opaski, a do końca pierwszego dnia koncertów wymienionych było łącznie 89 proc. karnetów. Pierwszego dnia w wydarzeniu uczestniczyło ponad 40 tys. osób, w sobotę frekwencja również wyniosła ok. 40 tys.

Zobacz krótkie wspomnienie z koncertów:

Wielu uczestników imprezy mówiło o nieprzygotowaniu do tak ogromnej liczby ludzi uczestniczących w imprezie. Zarzutów wobec organizatorów było więcej, jednak jako przykłady podawano głównie: kiepskie zabezpieczenie medyczne względem liczebności uczestników (gdzie czekające w kolejkach, mdlejące osoby miały nie otrzymać pomocy ze strony medyków, ponieważ ci tego terenu nie zabezpieczali), niewystarczającą liczbę kursów i przepełnione autobusy MPK (i chociaż drugiego dnia zwiększono już liczbę kursów, nadal pierwsze autobusy były „wypchane na maksa”) oraz sprzedaż zbyt wielu biletów, jak na ilość dostępnego na imprezę miejsca. Poniżej kilka z komentarzy dostępnych pod facebookowymi postami Rzeszowskich Juwenaliów:

źródło: Rzeszowskie Juwenalia/Facebook

Wieczór wcześniej (10 maja) wystąpili: (scena główna) Strachy na Lachy, Eter, Brodka, Lady Pank, Enej, (scena hip-hop) ReTo, Bejs, Kizo, Underwave, PRO8L3M, O.S.T.R., (One Stage) DJ Kriss, Stykky, Diviners, Sandpokers, Mave.,Adam De Great oraz C-Bool.

Organizatorami wydarzenia były Politechnika Rzeszowska i WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

PRZECZYTAJ TEŻ:

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama