Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Dachowanie w Goliszowcu. Nie żyje młody kierowca

Podziel się
Oceń

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj, na trasie Goliszowiec-Rzeczyca Długa. Fiat, którym poruszał się 20-latek dachował. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jego życia nie udało się uratować.
Dachowanie w Goliszowcu. Nie żyje młody kierowca
Miejsce wypadku.

Źródło: KPP Stalowa Wola

Wczoraj (20.05.) po godz. 23, dyżurny stalowowolskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie Goliszowiec-Rzeczyca Długa, gdzie doszło do dachowania pojazdu marki Fiat.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek, kierujący fiatem, jadąc od strony miejscowości Goliszowiec, w kierunku Rzeczycy Długiej, na łuku drogi najprawdopodobniej  stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w nasyp ziemny, a następnie dachował. 

Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd. Przybyła na miejsce załoga pogotowia przewiozła 20-latka do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Czynności na miejscu wykonywała grupa dochodzeniowo-śledcza.

Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania pod nadzorem prokuratora.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama