Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Ogromne utrudnienia na S19 w Jasionce. Płonie naczepa tira. Droga w kierunku Rzeszowa zablokowana

Podziel się
Oceń

Na poważne utrudnienia, trwające nawet do późnych godzin popołudniowych, muszą liczyć się kierowcy jadący drogą ekspresową S19. W Jasionce na pasie ruchu w kierunku Rzeszowa, płonie naczepa tira.
Ogromne utrudnienia na S19 w Jasionce. Płonie naczepa tira. Droga w kierunku Rzeszowa zablokowana

Źródło: archiwum

Przed godziną 13 w piątek (7.06.) do strażaków w Rzeszowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze naczepy samochodu ciężarowego. Jak przekazuje podkom. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji, na naczepie znajdują się aż 22 tony materiałów metalowych (śrubek i wkrętów), przewożonych na paletach.

- Dwa ukraińskie tiry jechały w kierunku przejścia granicznego. Podczas jazdy kierowca drugiego samochodu ciężarowego zauważył dym wydobywający się z naczepy pojazdu poprzedzającego. Zanim pożar zdążył się rozprzestrzenić udało się ją odczepić od ciągnika siodłowego - mówi podkomisarz Żuk.

Z pożarem walczy kilka zastępów straży pożarnej. - Niestety akcja gaśnicza jest trudna. Po ugaszeniu pożaru strażacy będą musieli odczekać kilka chwil i ponownie przelać części metalowe, aby uniknąć ryzyka ponownego wzniecenia ognia - przekazuje policjantka. 

Niestety trudna i czasochłonna akcja strażaków niesie za sobą poważne konsekwencje dla kierowców. 

Droga ekspresowa S19 w kierunku Rzeszowa jest całkowicie zablokowana. - Na węźle Jasionka pojazdy przekierowywane są na drogę wojewódzką 878. Zalecamy także - zwłaszcza kierowcom jadącym od Niska, Lublina, opuszczenie drogi S19 już na węźle w Sokołowie Małopolskim - mówi podkom. Magdalena Żuk. 

Utrudnienia zakończyły się ok. godziny 20.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama