Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!

Podziel się
Oceń

Kilka zastępów straży pożarnej gasi pożar dawnego marketu Majster przy ulicy Przemysłowej w Rzeszowie.
Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!

Autor: Czytelnik Tomasz

Do pożaru doszło w niedzielę (7.07.) przed godziną 21. Do stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wpłynęła informacja, z której wynikało, że pali się dach dawnego marketu Majster przy ul. Przemysłowej

NAJNOWSZE USTALENIA:

- Na miejscu pracuje obecnie siedem zastępów straży pożarnej, cztery z Państwowej Straży Pożarnej i trzy z Ochotniczej Straży Pożarnej - mówił redakcji Halo Rzeszów, tuż po godz. 21:00, kapitan Jan Czerwonka, rzecznik rzeszowskich strażaków. 

- Na miejscu panuje duże zadymienie, pożar nie został jeszcze zlokalizowany - dodaje strażak. Strażacy nie wykluczają zadysponowania kolejnych jednostek. Sytuacja jest dynamiczna. 

Chmury ciemnego, duszącego dymu przykryły południowo-zachodnią część miasta - o czym informujecie nas mailowo, pisząc na adres [email protected]

Na miejscu pracują także policjanci. - Wstępnie ustalono, że doszło do pożaru części hali dawnego marketu - informuje naszą redakcję podkomisarz Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji, zaznaczając, że "ogniem objęta jest nieużytkowana przestrzeń budynku".

Zobacz kilka zdjęć z akcji strażaków:

- Policjanci wykluczyli, aby ktoś został poszkodowany w tym zdarzeniu - mówi policjantka. - Dokładne okoliczności pożaru będą ustalane po zakończonej akcji gaśniczej - wyjaśnia podkomisarz Żuk. 

W ciągu ulicy Przemysłowej ze względów bezpieczeństwa wyłączono prąd. 

Sklep Majster został zlikwidowany w 2023 roku. W części użytkowej budynku obecnie znajduje się sklep z rowerami i motocyklami. 

AKTUALIZACJA:

Pożar został opanowany. Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 1:00. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama