Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Pożar marketu Merkury Market w Krośnie! Trwa akcja strażaków [ZDJĘCIA, WIDEO]

Podziel się
Oceń

Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z dużym pożarem marketu Merkury Market w Krośnie.
Pożar marketu Merkury Market w Krośnie! Trwa akcja strażaków [ZDJĘCIA, WIDEO]
Miejsce pożaru.

Źródło: Krosno112.pl

W środę, 10 lipca 2024 roku, około godziny 10:00, doszło do pożaru w markecie budowlanym Merkury Market w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej. Na miejsce natychmiast zadysponowano liczne siły i środki ratunkowe.

ZOBACZ NAGRANIE:

- Ewakuowano klientów i pracowników, którzy przebywali wewnątrz. Prawdopodobnie doszło do pożaru instalacji elektrycznej. Wewnątrz panuje bardzo duże zadymienie - relacjonuje portal Krosno112.pl 

Brygadier Marcin Betleja, rzecznik podkarpackich strażaków, przekazał, że z budynku ewakuowano 40 osób - pracowników i klientów. 

ZDJĘCIA Z MIEJSCA POŻARU: 

Działania strażackie

Pożar gasi około 30 zastępów straży pożarnych z terenu całego województwa podkarpackiego. 

Strażacy pracują w aparatach ochrony dróg oddechowych ze względu na bardzo duże zadymienie. Na miejscu obecni są również policjanci, którzy blokują dojazdy do obiektu. Na miejsce zadysponowano mobilne laboratorium chemiczne z KP PSP w Leżajsku do monitorowania stanu powietrza w okolicy pożaru.

POSŁUCHAJ:

To kolejny pożar sklepu przemysłowego w ostatnich dniach. W niedzielę wieczorem paliła się część budynku dawnego sklepu Majster w Rzeszowie. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama