Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Klub Heiro Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska nawiązały współpracę w zakresie rozwoju futsalu

Podziel się
Oceń

Nowy etap w rozwoju futsalu w Rzeszowie! Klub Sportowy Heiro Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska zacieśniły współpracę, której celem jest rozwój tej dyscypliny sportu w stolicy Podkarpacia. Pierwszym krokiem w ramach partnerstwa będzie utworzenie drużyny rezerw, która będzie rywalizowała na poziomie 3. ligi futsalu. Ponadto, na obiektach sportowych uczelni będą odbywać się treningi futsalowe prowadzone przez specjalistów z klubu Heiro.
Klub Heiro Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska nawiązały współpracę w zakresie rozwoju futsalu
Na zdjęciu od lewej: Piotr Krawczyk (nowy trener Heiro), Grzegorz Sowa (Politechnika), Łukasz Krawczyk, Przemysław Biskup.

Źródło: mat. prasowe

– Cieszymy się, że udało się nawiązać współpracę z tak znakomitą uczelnią jak Politechnika Rzeszowska. Liczymy, że dla obu stron będzie ona owocna i przełoży się na lepsze wyniki sportowe na arenie ogólnopolskiej – powiedział Łukasz Krawczyk, prezes Heiro.

Politechnika Rzeszowska od lat rywalizuje w futsalu na poziomie wojewódzkim i makroregionalnym. Przemysław Biskup, trener oraz Zastępca Dyrektora ds. Dydaktycznych Centrum Sportu Akademickiego PRz, również wyraził entuzjazm co do wspólnego projektu: – Mamy nadzieję, że współpraca z Heiro Rzeszów zachęci kolejnych zawodników do zasilenia kadry Politechniki, a wymiana doświadczeń i wspólne treningi pozwolą na sukcesy także w finałach ogólnopolskich rozgrywek akademickich.

W ramach współpracy drużyna rezerwowa, która wystąpi pod szyldem Politechniki Rzeszowskiej, rozpocznie zmagania w 3. lidze futsalu pod koniec listopada. Klub Heiro również przygotowuje się do nowego sezonu, który rusza 26-27 października w 2. lidze futsalu. Trenerem pierwszej drużyny został Piotr Krawczyk, posiadający licencję UEFA Futsal B.

Współpraca między klubem Heiro i Politechniką Rzeszowską ma na celu nie tylko wzmacnianie sportowej oferty uczelni, ale także budowanie silnej pozycji futsalu na Podkarpaciu oraz promowanie tej dynamicznie rozwijającej się dyscypliny sportu wśród młodych zawodników.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama