Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy

Wszystkich Świętych na drogach Rzeszowa i okolic. Nie obyło się bez wypadków

Podziel się
Oceń

Mimo rozłożenia w czasie tegorocznych obchodów Wszystkich Świętych, natężenie ruchu w okolicach cmentarzy było znaczne. Aby zapewnić płynność ruchu i bezpieczeństwo uczestników, policjanci prowadzili intensywne działania przez cztery dni.
Wszystkich Świętych na drogach Rzeszowa i okolic. Nie obyło się bez wypadków

Źródło: KMP Rzeszów

Podczas czterech dni policyjnych działań odnotowaliśmy 2 wypadki oraz 47 kolizji. W opinii mundurowych, tegorocznego święta przebiegły spokojnie i bezpiecznie.

W ciągu czterech dni prowadzonych działań doszło tylko do dwóch wypadków.

W czwartek przed godz. 9, w Głogowie Małopolskim, 28-letnia kierująca citroenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu autobusem marki Iveco. - W wyniku gwałtownego hamowania autobusu, 68-letnia pasażerka przewróciła się, doznając obrażeń ciała - przekazała podkom. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji. 
 
Natomiast w piątek (Wszystkich Świętych) przed godz. 9, w Rzeszowie, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

- Jak wstępnie ustalali policjanci, 35-letni kierujący subaru, jadąc prawym pasem ruchu ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Podwisłocze, na skrzyżowaniu z ul. Rejtana, nie zastosowywał się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z kierującym seatem. W wyniku zdarzenia ranna została 58-letnia pasażerka seata - powiedziała policjantka. 

Uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi.

Od czwartku do niedzieli doszło również do 47 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali także jednego kierującego, który nie zastosował się do zakazu prowadzenia pojazdów.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Lekarka miała gabinet w którym za pieniądze robiła to czego nie zrobiło państwo bo kościół zabronił Data dodania komentarza: 12.06.2026, 13:04 Źródło komentarza: Odkopano już 30 płodów w Lutoryżu . Radio ESKA o kulisach przesłuchania, a mieszkańcy dla Halo Rzeszów: „To podziemie aborcyjne? Skąd tyle zwłok?!” Autor komentarza: brzeszczotuńcio Treść komentarza: Masakra. Tak beztefleksyjnie mordować bezbronne dzieci w życiu płodowym. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:47 Źródło komentarza: Wykopano ludzkie szczątki pod Rzeszowem! Dziennikarze donoszą o ciałach trzynastu płodów Autor komentarza: Licealista Treść komentarza: Znalazłem ten artykuł przypadkiem. Ten tzw. Ksiądz ( książę) był kiedyś proboszczem w parafii w DUBIECKU. Uczył religii w szkole. Jego podejście do młodzieży było tragiczne, podpadało pod psychiczne znęcanie. Oczywiście w szkole nikt nie reagował, od nauczycieli po Dyrekcję . Nie wspominając o jego szemranych interesach. Zachowywał się jak biznesmen, któremu wszystko wolno . Tak właśnie wygląda KK w Polsce. Tragedia!!! Data dodania komentarza: 10.06.2026, 00:50 Źródło komentarza: Czy ksiądz z Żołyni prowadzi działania mafijne? Lista dla proboszcza Autor komentarza: wyborca Treść komentarza: Naprawde czarny spasły klecha ma decydować co wierni mogą jeści i kiedy? Data dodania komentarza: 8.06.2026, 11:09 Źródło komentarza: Kiełbasa z grilla dopiero w sobotę? Biskupi nie udzielili dyspensy na Podkarpaciu! Autor komentarza: lózak Treść komentarza: mieli wspomnieć o wszystkich pociągach które nie dojechały? Nic nie napisali o dziesięciu opóźnionych do Rzeszowa Data dodania komentarza: 8.06.2026, 11:08 Źródło komentarza: Śmiertelne potrącenie na stacji w Sędziszowie. Środowy dramat sparaliżował ruch pociągów na Podkarpaciu Autor komentarza: hehe Treść komentarza: Przecież to żadna nowość. Od dawna było wiadomo że pastwo polskie dało Rysiczom parasol ochronny Data dodania komentarza: 8.06.2026, 11:02 Źródło komentarza: Szokujące ustalenia dziennikarzy: gangsterzy od podkarpackich agencji towarzyskich byli agentami polskich służb!
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama