Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

Spotkanie z Jakubem Żulczykiem

Podziel się
Oceń

Już jutro (14.07.2020) odbędzie się spotkanie on-line z Jakubem Żulczykiem, które organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.
  • Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa, WiMBP
Spotkanie z Jakubem Żulczykiem
Źródło: erzeszow.pl
14.07.2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie on-line z Jakubem Żulczykiem, które organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.
Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting i poprowadzi je Wojciech Maryjka. Będzie tłumaczone na język migowy.


Wydarzenie jest bezpłatne, ale żeby móc w nim uczestniczyć należy zarejestrować się na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, podając swoje imię oraz adres e-mail. 30 min przed rozpoczęciem, na podany przy rejestracji adres e-mail, uczestnicy dostaną przypomnienie z opcją ,,Dołącz teraz", które przekieruje na stronę spotkania on-line.

Spotkanie z Jakubem Żulczykiem odbędzie się w ramach projektu ,,Spotkajmy się online", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Jakub Żulczyk to pisarz, felietonista, scenarzysta i dziennikarz. Urodził się 12 sierpnia 1983 roku w Szczytnie. Jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Zadebiutował powieścią ,,Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry wideo są o miłości", wydaną w 2006 roku. Do innych jego znanych powieści należą także ,,Radio Armageddon" (2008), ,,Instytut" (2010), ,,Ślepnąc od świateł" (2014) oraz ,,Czarne Słońce" (2019).

Jakub Żulczyk jest Laureatem Nagrody Literackiej m.st. Warszawy 2018 w kategorii proza oraz Literackiej Nagrody Warmii i Mazur 2017 za ,,Wzgórze psów". Był nominowany do Paszportu ,,Polityki" w 2014 roku za ,,Ślepnąc od świateł".

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama