Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

Spotkanie z Mariuszem Szczygłem

Podziel się
Oceń

28.07.2020 roku odbędzie się spotkanie on-line z Mariuszem Szczygłem, na które zaprasza Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.
  • Źródło: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
Spotkanie z Mariuszem Szczygłem
Źródło: www.wimbp.rzeszow.pl
28.07.2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie on-line z Mariuszem Szczygłem, które organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

Spotkanie poprowadzi Adam Głaczyński i będzie ono tłumaczone na język migowy.

Wydarzenie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeteing. Jest ono całkowicie bezpłatne, ale żeby móc w nim uczestniczyć, należy zarejestrować się na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, podając swoje imię oraz adres e-mail. 30 minut przed rozpoczęciem spotkania, na podany przy rejestracji adres e-mail, uczestnicy dostaną powiadomienie z opcją ,,Dołącz teraz", która przekieruje na stronę wydarzenia.

Spotkanie z Mariuszem Szczygłem odbędzie się w ramach projektu ,,Spotkajmy się online" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Mariusz Szczygieł to pisarz i reportażysta. Urodził się 5 września 1966 roku w Złotoryi. Zadebiutował w wieku 16 lat na łamach czasopisma ,,Na przełaj", a od 1990 roku (z przerwami) współpracuje z ,,Gazetą Wyborczą). Jest znawcą Czech i to właśnie o Czeskiej historii tworzy najwięcej. Do jego najbardziej znanych książek należy ,,Niedziela, która zdarzyła się w środę" (1996) i ,,Gottland" (2006). W 2019 roku otrzymał Nagrodę Literacką Nike za tom reportaży ,,Nie ma".

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama
Reklama