Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Policja poszukuje kobiety, która okradła staruszkę

Podziel się
Oceń

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, której dokonała nieznana kobieta. Funkcjonariusze zdecydowali się opublikować jej porter pamięciowy.
  • Źródło: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Policja poszukuje kobiety, która okradła staruszkę
Portret pamięciowy poszukiwanej kobiety

Autor: KMP Rzeszów

Wciąż trwają poszukiwania złodziejki


Całe zajście miało miejsce 5 lipca bieżącego roku. Tego dnia po godzinie 13.00 do mieszkanki bloku przy ul. 1 Maja w Nowej Dębie, zapukała nieznajoma kobieta. Oszustka, podając się za wnuczkę jednej z mieszkających tam sąsiadek, poprosiła o wpuszczenie do mieszkania, aby mogła poczekać na przyjście krewnej. Poszkodowana wyraziła zgodę i wpuściła nieznajomą do mieszkania.

Podczas pobytu kobieta poprosiła o szklankę wody. Właścicielka postanowiła poczęstować napojem kobietę, która wykorzystując chwilową nieuwagę, zabrała jej portfel. Łupem padła karta bankowa i 1700 zł. Po zdarzeniu nieznajoma kobieta pospiesznie opuściła mieszkanie.

Zaniepokojona mieszkanka Nowej Dęby zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa. O zdarzeniu zaalarmowała policjantów.

Rysopis poszukiwanej złodziejki z Nowej Dęby


Do tej pory nie udało się odnaleźć kobiety. Z tego względu policja zdecydowała się opublikować jej rysopis.

- Wiek ok. 40 – 50 lat, wzrost ok. 160 cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne.

Proszą też o pomoc w ujęciu kobiety:

- Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, tel. 47 825 3030. Policjanci publikują portret pamięciowy kobiety w celu ustalenia jej tożsamości.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pyta
Reklama
Reklama
Reklama