Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Otwarcie biura senatorskiego Jacka Burego, Polski 2050 w Jarosławiu.

Podziel się
Oceń

W niedzielę, 19 września br. w Jarosławiu o godzinie 11:00 odbyła się konferencja prasowa Jacka Burego, podczas której wraz z lokalnymi samorządowcami i członkami stowarzyszenia Polski 2050 poinformował mieszkańców i media o otwarciu filii biura senatorskiego przy ul. Rynek 26.
Otwarcie biura senatorskiego Jacka Burego, Polski 2050 w Jarosławiu.
Senator Jacek Bury w Jarosławiu - Senator Jacek Bury w Jarosławiu

Autor: Adam Bardziński

Wśród nich był także Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, który od kilku miesięcy buduje struktury polityczne Polski 2050 Szymona Hołowni.

Gospodarz zapewnił, że będzie można go spotkać w biurze, umawiając się wcześniej przy pomocy jego współpracowników. Dodał także, że zależy mu, aby to biuro było miejscem, gdzie wspólnie z mieszkańcami miasta i powiatu jarosławskiego będzie można napić się kawy, porozmawiać o lokalnych problemach i wspólnie im sprostać.

Posłuchaj podcastu.

Podczas konferencji głos zabrali Marcin Nazarewicz i Wiesław Strzępek, którzy wspólnym głosem podziękowali senatorowi za otworzenie biura w Jarosławiu. Wspomniano również o Łukaszu Skórze i Krzysztofie Strencie. Wraz z członkami stowarzyszenia, m.in. z Jakubem Bukowskim będą pełnić dyżury od poniedziałku do czwartku. Biuro czynne będzie od 16 do 17.

- Dziękuję, że dziś możemy wspólnie spotkać się w biurze Jacka Burego i porozmawiać o lokalnych problemach. Jako jarosławscy radni będziemy starać się im sprostać. Zapraszam również do współpracy w Polsce 2050. - Powiedział Marcin Nazarewicz.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama