Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Uniwersytet Rzeszowski wraca do nauki hybrydowej. Wszystko przez Covid-19

Podziel się
Oceń

Od 15 listopada studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego wrócą do nauki hybrydowej. Wszystko przez coraz większą liczbę zakażeń Covid-19.
  • Źródło: Uniwersytet Rzeszowsk
Uniwersytet Rzeszowski wraca do nauki hybrydowej. Wszystko przez Covid-19

Autor: Uniwersytet Rzeszowski

Przypomnijmy, studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpoczęli nowy rok akademicki w sposób stacjonarny. Jednak już wtedy władze uczelni w rozporządzeniu zastrzegły sobie możliwość przejścia na naukę hybrydową lub zdalną w przypadku zwiększonej liczby zakażeń na Covid-19.

Studenci UR powracają do nauki hybrydowej


I tak się stało. Po nieco ponad 1,5 miesiąca, bo od poniedziałku 15 listopada studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego powrócą do nauki w sposób hybrydowy. We wtorek 9 listopada odpowiednie zarządzenie rektora uczelni pojawiło się na stronie Kolegium Nauk Społecznych.

- Zajęcia dydaktyczne, tj. wykłady, w których grupa wykładowa liczy 50 lub więcej osób, są prowadzone z wykorzystaniem metod i kształcenia na odległość (w formie zdalnej w trybie synchronicznym zgodnie z harmonogramem zajęć), za pośrednictwem platformy MS Teams w ramach usługi Microsoft365, niezależnie od tego, czy zostało to przewidziane w programie studiów - czytamy w treści zarządzenia.

Z kolei pozostałe zajęcia takie jak ćwiczenia, seminaria czy lektoraty będą prowadzone w sposób stacjonarny.

Według najnowszych danych epidemicznych na Podkarpaciu zanotowano 606 nowych zakażeń na Covid-19, z czego największą liczbę wykryto właśnie w Rzeszowie - 100. W regionie zmarła jedna osoba.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia RazemAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: Karygodne działania, a raczej brak działań, rządu. Wycierają sobie gęby byciem prorodzinnym, a zabierają nam podstawowe prawo do bezpieczeństwa.Data dodania komentarza: 21.06.2025, 14:33Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia RazemAutor komentarza: staszekTreść komentarza: niech zamkną to betoniarnie firma STYROBUD jestem ciekaw dlaczego po zdarzeniu ta pompa była spawana może dalej w użytku nie rozumiem jednego auto po wypadku trafia na parking policyjny a tu jak by ślady zacierać może wczesniej była spawanaData dodania komentarza: 21.06.2025, 11:33Źródło komentarza: Wypadek na budowie na Kwiatkowskiego. Pracownika przygniotło ramie pompogruszki! [Aktualizacja]
Reklama
Reklama
Reklama