Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022

Podziel się
Oceń

W Hali Podpromie w Rzeszowie w dniach 29-30 marca 2022 odbywają Podkarpackie Targi Edukacyjne.
  • Źródło: informacja prasowa
WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022
WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022

Autor: Adam Janusz, WSIiZ

Na stoisku Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania maturzyści zastanawiający się nad pielęgniarstwem mogli przy pomocy trenażera sprawdzić się m.in. w pobieraniu krwi oraz kaniulacji żył obwodowych, dla pasjonatów kosmetologii przygotowano pokazy parafinowania dłoni oraz makijażu, z kolei studenci fizjoterapii pokazywali, jak wygląda terapia dłoni, a dietetycy przeprowadzali analizę składu ciała.

WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022
WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022


Były także inne możliwości: przyszli studenci grafiki sprawdzali swoje umiejętności rysując na żywo za pomocą rysiku i tabletu, pasjonaci informatyki grali m.in. w grę fabularną typu RPG "Jura Forest Lost Tales" oraz przenosili się do świata wirtualnego dzięki zestawowi VR Oculus Rift, a osoby pragnące studiować logistykę próbowały swoich sił za kierownicą samochodu ciężarowego, korzystając z symulatora Euro Truck.

WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022
WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022


Przede wszystkim jednak maturzyści - przyszli studenci - mogli porozmawiać z obecnymi studentami WSIiZ o tym, jakie możliwości dają studia w tej uczelni. Część rozmów dotyczyła studiowania na kierunkach anglojęzycznych i toczyła się ... w języku angielskim. Jak się okazało, nie takie języki obce straszne, jak je malują.

WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022
WSIiZ na Podkarpackich Targach Edukacyjnych 2022


Rekrutacja we WSIiZ na rok akademicki 2022/2023 rozpoczyna się 20 kwietnia i potrwa do 30 lipca. W tym roku uczelnia oferuje na studiach I i II stopnia 13 kierunków w języku polskim oraz 9 możliwości na ścieżkach anglojęzycznych. Kandydaci ubiegający się o przyjęcia na I rok studiów na studia I stopnia mogą uzyskać stypendium od początku studiów, wysokość stypendium zależy od uzyskanych wyników na maturze.

Podkarpackie Targi Edukacyjne w Rzeszowie to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze szkolnictwa wyższego w województwie podkarpackim. W poprzedniej edycji udział wzięło blisko 100 wystawców i ponad 10 tys. zwiedzających.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały o swojej przyszłości w EuropieAutor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama