Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

Festiwal Breakout Days 2022: program i bilety

Podziel się
Oceń

Breakout Days to festiwal muzyczny stworzony ku pamięci wybitnego twórcy, ponadczasowego artysty, Tadeusza Nalepy. Jego twórczość wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70` ograniczenia estetyczne. Muzyka stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout od lat elektryzuje słuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach. Breakout to także marka, która w Polsce kojarzona jest z Rzeszowem.
  • Źródło: informacja prasowa

PROGRAM ARTYSTYCZNY



15 września 2022
Koncert otwarcia; Kino Zorza, godz. 20:00
Zespół Nie-Bo wraz z 3-osobową sekcją dętą. Zespół w składzie: Robert Lubera, Żaneta Lubera, Wojciech Famielec, Józef Rusinowski, Michał Jurkiewicz, Sebastian Stanny, Rafał Gańko, Tomasz Dworakowski. Koncert z gościnnym udziałem: Piotra Nalepy, Johna Portera i Wojciecha Klicha
Koncert biletowany*
Transmisja: Radio Nowy Świat

16 września 2022
Rynek w Rzeszowie, godz. 18:00
Piotr Nalepa Breakout Tour Symfonicznie
Kino Zorza, godz. 20:00
John Porter z zespołem z gościnnym udziałem Agaty Karczewskiej
Koncert biletowany*

17 września 2022
ul. 3 maja, godz. 16:00
Gramy dla Nalepy - przy pomniku Tadeusza Nalepy

Park Jedności Polonii z Macierzą, godz. 18:00
Daryl Strodes Band

Park Jedności Polonii z Macierzą, godz. 20:00
Nocna Zmiana Bluesa


Organizatorzy: Rzeszów Stolica Innowacji, Kultura w Rzeszowie, Estrada Rzeszowska
Partnerzy: Rzeszowskie Piwnice,
Kino Zorza, Apart Hotel, Związek Artystów Wykonawców STOART, Galeria Plaza
Patroni medialni: Radio Nowy Świat, Rzeszów News, TVP 3 Rzeszów

*CENA: 45 zł, w dniu koncertu 55 zł
BILETY ONLINE: bilety.estrada.rzeszow.pl
BILETY STACJONARNIE: Rzeszowskie Piwnice


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama