Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Tragiczny wypadek w Kąkolówce. Nie żyje 23-latek

Podziel się
Oceń

W wyniku zdarzenia, 23-letni mężczyzna, który kierował volkswagenem poniósł śmierć na miejscu.
Tragiczny wypadek w Kąkolówce. Nie żyje 23-latek

Informacja o tragicznym incydencie dotarła do funkcjonariuszy w niedzielę, tuż po godzinie 5 rano. Zgłoszenie wskazywało, że samochód osobowy zjechał z drogi do przydrożnego rowu i dachował, w pojeździe uwięziony był kierowca.

Policjanci z rzeszowskiej drogówki pracujący na miejscu zdarzenia początkowo ustalili, że kierowca volkswagena golfa jadący w stronę Błażowej stracił kontrolę nad pojazdem, co spowodowało zjechanie na prawe pobocze. Samochód następnie uderzył w barierki ochronne. Siła uderzenia katapultowała pojazd w powietrze, a następnie wpadł on do rowu, przewracając się na dach. 23-letni kierowca, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, zmarł na miejscu z powodu odniesionych obrażeń.

Funkcjonariusze, we współpracy z prokuratorem, zabezpieczyli ślady i przeprowadzili czynności, które pomogą ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia. Ciało ofiary zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych.


Napisz komentarz
Komentarze
Anna anna 16.05.2023 10:11
W jakim pojeździe może pod nim

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!Autor komentarza: XTreść komentarza: Mieć Honor, czy w dzisiejszych czasach jest to niemożliwe?Data dodania komentarza: 12.04.2024, 18:28Źródło komentarza: Paweł Baj z Głogowa Młp. z większością w Radzie MiejskiejAutor komentarza: TomTreść komentarza: Konrad Fiołek szansę już miał. Przespał 3 lata.Data dodania komentarza: 12.04.2024, 16:29Źródło komentarza: Trzaskowski w Rzeszowie: dajcie szansę Konradowi Fijołkowi
Reklama
Reklama
Reklama