Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Gratka dla biegaczy. VII Lubeński Cross

Podziel się
Oceń

Już w najbliższą sobotę 24 czerwca na stadionie sportowym w Lubeni k. Rzeszowa odbędzie się VII Lubeński Cross! Wyjątkowe wydarzenie biegowe, które od lat przyciąga miłośników tego sportu. Przyjdź i przekonaj się sam!
VII Lubeński Cross - górski bieg przełajowy
VII Lubeński Cross - górski bieg przełajowy

Autor: Aktywni Razem Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Lubenia

Lubeński Cross jest prawdziwą gratką dla miłośników biegania, jest to górski bieg przełajowy, organizowany na terenie urokliwej podrzeszowskiej gminy Lubenia. Start biegu oraz jego meta znajdują się na stadionie piłkarskim w Lubeni, natomiast trasa biegów wyznaczona jest na terenie miejscowości Lubenia, Sołonka oraz Straszydle. 

Pierwsza edycja biegu zorganizowana w 2016 r. na trasie o długości 11,5 km okazała się prawdziwym sukcesem i przyciągnęła tłumy biegaczy, co przyczyniło się do rozwoju biegu. W czasie jego III edycji organizatorzy zaplanowali już dwie trasy, na dystansie wydłużonym do 13,8 km oraz na dystansie 22,3 km. Każdej edycji towarzyszą również zmagania biegowe dla dzieci, które odbywają się na stadionie sportowym w Lubeni. 

Obecnie Lubeński Cross jest połączony z innym świętem jakim są Dni Gminy Lubenia. W sobotę zmagania rozpocznie bieg na dystansie 13,8 km, następnie bieg na dystansie 22,3 km, po których odbędzie się rywalizacja najmłodszych na stadionie w Lubeni. Po zakończonych zawodach odbędzie się dekoracja zwycięzców oraz dalsza część wydarzeń związanych z obchodami Dni Gminy Lubenia. 

Start pierwszego biegu już o godzinie 13:00 na stadionie sportowym w Lubeni! Zapraszamy!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama