Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Rzeszowski Inkubator Kultury - RIK

Opis działalności

Informacje
Rzeszowski Inkubator Kultury to miejsce otwarte na młodych ludzi, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, animatorów, artystów, indywidualistów.
Dodatkowe informacje
Zachęcamy do kontaktu od poniedziałku do piątku:
- mailowo pod adresem [email protected]
- telefonicznie +48 503 008 989 w godz. 9:00-17:00
Rzeszowski Inkubator Kultury dostępny jest zgodnie z obowiązującym kalendarzem wydarzeń podanym na stronie inkubatorkultury.eu
Zachęcamy do współpracy:
- wynajem przestrzeni i sprzętu (również w weekendy)
- cowork
- kawiarnia
- biblioteczka
Oferujemy konkurencyjne warunki. Pokaż mniej
Impressum
Rzeszowski Inkubator Kultury zainicjowany w ramach Festiwalu Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury w czerwcu 2013 roku, był długofalowym projektem realizowanym przez Estradę Rzeszowską, a od grudnia 2013 roku jest jej działem organizacyjnym.
Misją Rzeszowskiego Inkubatora Kultury jest wspieranie oddolnych inicjatyw w zakresie szeroko pojętej kultury, działań społecznych i animacyjnych w Rzeszowie oraz regionie, poprzez organizację spotkań, szkoleń, warsztatów, dyskusji, wydarzeń artystycznych, partnerstw. Wynikiem tego jest wpływ na rozwój obecnych i przyszłych twórców oraz odbiorców kultury. W tym celu proponujemy własne działania oraz programy edukacyjne, zarówno dla osób indywidualnych oraz grup, które pod naszym okiem zapragną poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kultury.
Jesteśmy stale otwarci na współpracę z różnymi instytucjami i organizacjami zarówno z lokalnie jak i globalnie, nie wyłączają organizacji zagranicznych. Należy przy tym wspomnieć, że Rzeszowski Inkubator Kultury nie jest organizacją pozarządową ani samodzielną jednostką, co oznacza, że nie ubiega się samodzielnie o granty. Nie jest możliwym również użyczanie innym podmiotom osobowości prawnej. Formalnie jednak możliwość wsparcia animatorów i zainteresowanych inicjatyw oferuje Estrada Rzeszowska.
Zapraszamy do współpracy!


Podziel się

Lokalizacja
Jagiellońska 24
35-025
503008989
Reklama