Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Centrum Studenckie Politechnika Rzeszowska

Opis działalności

W dniu 9 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Centrum Studenckiego, które w tym roku po raz pierwszy przeprowadzi centralną rekrutację na wszystkie kierunki kształcenia oferowane przez Politechnikę Rzeszowską.

Punkt rekrutacji centralnej rozpoczął swoją działalność w budynku dawnej Stołówki Studenckiej, który docelowo służył będzie różnorodnej działalności studenckiej (Klub Plus, laboratoria Studenckich Kół Naukowych, centralna rekrutacja i pomoc materialna).

Aktualnie siedziba Centrum Studenckiego jest jedynym miejscem na Politechnice Rzeszowskiej, w którym kandydaci na studia pierwszego i drugiego stopnia mogą składać dokumenty, uzyskać pomoc merytoryczną i techniczną w procesie rejestracji na studia. To właśnie tutaj pracownicy Komisji doradzają kandydatom przy wyborze odpowiedniego kierunku studiów, udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania stawiane przez przyszłych studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Udzielanie informacji i przyjmowanie dokumentów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. od 7. 00 do 15. 00, ul. Akademicka 8, 35-082 Rzeszów.


Podziel się

Lokalizacja
Akademicka 8
35-029
Reklama