Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Brutalne pobicie w centrum miasta. Wszystko uchwyciły kamery

Podziel się
Oceń

W nocy z 29 na 30 listopada w Tarnobrzegu doszło do brutalnego pobicia czterech mieszkańców miasta przez trzech mężczyzn z gminy Grębów. Do zdarzenia doszło przed restauracją przy ul. Wiejskiej na osiedlu Dzików.
Brutalne pobicie w centrum miasta. Wszystko uchwyciły kamery
Nagranie z kamer monitoringu pokazujące bójkę przed restauracją.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

W nocy z soboty na niedzielę, przed restauracją przy ul. Wiejskiej w Tarnobrzegu, doszło do pobicia czterech mieszkańców miasta przez trzech mieszkańców gminy Grębów. Sprawcy, działając wspólnie i w porozumieniu, zadali pokrzywdzonym ciosy rękami i kopniakami, w wyniku czego jeden z nich stracił przytomność.

Z ustaleń policji wynika, że awantura rozpoczęła się w jednej z toalet w lokalu. Jeden z mężczyzn miał zaczepiać klientów restauracji. Po wyjściu na zewnątrz, młodzi ludzie zaczęli się wzajemnie szarpać. W wyniku uderzenia, jeden z mężczyzn upadł na chodnik i stracił przytomność. Pozostali mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu przestępstwa, ustalili jego przebieg. Przeszukali monitoring oraz ustalili świadków. Przeprowadzone w tej sprawie czynności doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawców.

Okazało się, że są to trzej mieszkańcy gminy Grębów w wieku 20-22 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani w swoich domach i trafili do policyjnego aresztu.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia czterech mieszkańców Tarnobrzega, działając wspólnie i w porozumieniu. Do zarzutów się przyznali.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama