Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Meble, sofy, krzesła. W piątek (15.03.) licytacja w CH Respan [FOTO]

Podziel się
Oceń

W piątek (15.03.) odbędzie się licytacja komornicza mebli po zlikwidowanym salonie meblowym ACCORD w Centrum handlowym RESPAN. Sprawdźcie, co można kupić.
Meble, sofy, krzesła. W piątek (15.03.) licytacja w CH Respan [FOTO]

Wybrane meble będzie można kupić za 50 procent wartości. Na licytacji znajduje się 24 elementy wyposażenia wnętrz. Są to wysokiej jakości meble skórzane, m.in. sofy, kanapy, fotele, krzesła czy ławy, nowe, nieużywane meble pochodzące ze zlikwidowanego salonu meblowego ACCORD, który znajdował się w C.H. Respan. Najnowsza licytacja odbędzie się w dniu 15 marca o godz. 10:00 pod adresem Rzeszów ul. Rejtana 53A (budynek RESPAN).

W trakcie licytacji można będzie wylicytować w bardzo atrakcyjnych cenach (połowa wartości oszacowania!) meble i wyposażenie wnętrz: 

  • łóżka, 
  • stoły,
  • krzesła, 
  • zestawy wypoczynkowe,
  • kanapy, 
  • narożniki.

Niebawem odbędą się kolejne licytacje mebli z salonu ACCORD, na których wystawione zostanie ok. 650 podobnych elementów wyposażenia wnętrz. Przedmioty te znajdziesz w naszych pozostałych galeriach. Będziemy informować o terminach i rzeczach przygotowanych do kolejnych licytacji.

SPRAWDŹCIE, CO MOŻNA WYLICYTOWAĆ:

Jakie są zasady licytacji komorniczej ruchomości?

Do licytacji może przystąpić każdy, kto wniósł wadium w wysokości 10 procent oszacowanej wartości ruchomości. Jeżeli licytacja obejmuje więcej ruchomości, osoba zainteresowana wnosi wadium od wartości jedynie tych rzeczy, do których licytacji zamierza przystąpić.

W przypadku wygrania licytacji wpłacone wadium zostaje zaliczone na poczet ceny nabycia ruchomości. Wadium przepada natomiast, kiedy wygrywający licytację nie dokona wpłaty za wylicytowaną ruchomość w odpowiednim, określonym przez regulamin licytacji terminie. Z kolei osoby, które brały udział w licytacji, ale jej nie wygrały, otrzymają zwrot uiszczonej kwoty. 

Po wygraniu licytacji nabywca powinien niezwłocznie dokonać zapłaty za wylicytowane ruchomości. Jeżeli jednak cena nabytej rzeczy jest wyższa niż 500 zł, może on zapłacić 20% ceny (jednak nie mniej niż 500 zł), a resztę w dniu następnym w godzinach urzędowania kancelarii komorniczej lub przelać brakującą kwotę na rachunek bankowy komornika do godziny osiemnastej dnia następnego. Po uprawomocnieniu się przybicia i zapłaceniu całej ceny nabywca staje się właścicielem nabytych ruchomości.

Więcej informacji o tej licytacji pod linkiem: https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/612053
 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama