Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Aresztowany za próbę zabójstwa byłej partnerki w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy wobec 41-letniego Sławomira P., mieszkańca Rzeszowa, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojej byłej partnerki, Agnieszki W. Do zdarzenia doszło 2 kwietnia 2024 roku w domu pokrzywdzonej w Rzeszowie.
Aresztowany za próbę zabójstwa byłej partnerki w Rzeszowie

Autor: archiwum

W trakcie spotkania doszło do kłótni, w wyniku której Sławomir P. miał zaatakować Agnieszkę W. nożem, zadając jej liczne ciosy w okolice brzucha, głowy i rąk. Pokrzywdzonej udało się uciec do sąsiadów, a następnie trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

- Przedmiotowe zdarzenie miało miejsce w Rzeszowie, w domu 44-letniej pokrzywdzonej Agnieszki W., w którym w tym czasie przebywała dwójka małoletnich dzieci w wieku 5 i 13 lat. Podejrzany w tym czasie realizował kontakty ze wspólnym, 5-letnim dzieckiem jego i pokrzywdzonej. W pewnym momencie pokrzywdzona oraz podejrzany pozostawili dzieci na piętrze domu, udając się do innego pokoju, gdzie doszło do inkryminowanego zachowania podejrzanego. Jak ustalono, dzieci nie były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia - przekazał prok. Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i twierdzi, że nie pamięta dokładnie przebiegu zdarzenia. Z jego wyjaśnień wynika, że przyniósł ze sobą nóż, aby postraszyć pokrzywdzoną, a do ugodzenia nożem doszło przypadkowo podczas awantury. 

Sąd Rejonowy w Rzeszowie uwzględnił wniosek prokuratury o areszt tymczasowy ze względu na obawę matactwa ze strony podejrzanego oraz grożącą mu surową karę.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie. W toku postępowania przesłuchiwani są świadkowie, a także planowane jest przesłuchanie 13-letniego dziecka pary oraz pokrzywdzonej z udziałem psychologa. Zlecono również badania noża, a także zabezpieczono rejestrator kamer monitoringu z budynku, w którym doszło do zdarzenia.

Sławomirowi P. grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10 albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama