Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Złomujemy24h - sposób na to, aby pozbyć się samochodu

Podziel się
Oceń

Samochody z czasem się zużywają i nie nadają się do dalszej jazdy. Pojazdy mechaniczne ulegają także wypadkom, które wyłączają je z całkowitej eksploatacji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, każdy właściciel musi oddać auto na złom.
Złomujemy24h - sposób na to, aby pozbyć się samochodu

Auto złom Rzeszów - miejsce, które warto mieć na uwadze

Złomujemy24h to miejsce, które zajmuje się złomowaniem różnego rodzaju pojazdów mechanicznych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic do tego, aby skorzystać z naszej oferty, jeżeli tylko chcecie pozbyć się w sposób legalny samochodu. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Pamiętajcie o tym, że tego typu usługi pomagają zadbać o środowisko naturalne. Zamiast pozostawiać auto na parkingu lub też w innym miejscu, gdzie będzie popadać w zapomnienie, lepiej wykorzystać naszą firmę zapewniającą złomowanie samochodów. Auta pozostawione samemu sobie są zagrożeniem dla środowiska naturalnego, m.in. grożąc wyciekiem pozostałych w nich płynów eksploatacyjnych.

Jakie usługi zapewnia firma Złomujemy24h?

Skupujemy auta z całego kraju! Tylko jeden telefon dzieli Was od tego, aby pojawiła się we wskazanym miejscu ekipa gotowa do odbioru samochodu. Zachęcamy do tego, aby wykorzystać tą możliwość, jeżeli nie możecie przyjechać do nas osobiście. Pod adresem, który podacie nam przez telefon, pojawi się ekipa, która dokona oględzin samochodu. Wszystkie pojazdy mechaniczne wyceniane są przez nas w indywidualny sposób. Jeżeli przystaniecie na naszą propozycję, będziemy gotowi do podpisania umowy, wypłacenia należytej gotówki i zabrania samochodu. Pojawiamy się bowiem z lawetą, która będzie gotowa do działania. W przypadku odpowiedzi odmownej, rozstaniemy się w zgodzie.

Zachęcamy także do osobistej wizyty w naszym skupie w Rzeszowie. Możecie do nas dzwonić przez całą dobę, a my powiemy kiedy do nas najlepiej przyjechać, abyście mieli pewność, że obsługa będzie czekała na miejscu. Proces przekazania auta jest taki sam jak w przypadku osobistej wizyty w Waszych domach. Jeżeli jednak przyjedziecie do nas osobiście, nie będziecie musieli czekać tak długo na naszą ekipę.

O czym wolimy Wam przypomnieć?

Przekazanie nam auta to konieczność załatwienia odpowiednich formalności. Jest to coś podobnego jak przy sprzedaży auta, które jest jeszcze sprawne innemu odbiorcy. Musicie więc mieć na uwadze to, że chcąc przekazać nam samochód, będziemy prosili Was o następujące dokumenty:

  • dowód rejestracyjny pojazdu - chcemy mieć pewność, że transakcja jest legalna, dlatego taki dokument jest koniecznością. Nie masz takiego dokumentu? Nie przejmuj się. Nadal będziemy chętni do współpracy, tylko będziesz musiał wypełnić stosowne oświadczenie. Jeżeli dowód znajduje się w posiadaniu policji, poprosimy o ksero zatrzymania;
  • kartę pojazdu - podobnie jak wyżej, jeżeli takowej karty nie masz w swoim posiadaniu;
  • dowód osobisty/prawo jazdy - ogólnie musi być to dokument, gdzie znajduje się numer PESEL właściciela pojazdu. Uwaga! Jeżeli samochód ma innych właścicieli (współwłasność), dokumenty tychże osób również będą nam potrzebne.

Jeżeli chodzi o współwłasność, te osoby również powinny pojawić się na złomie. Jeżeli taka sytuacja jest niemożliwa (współwłaściciel jest np. chory), potrzebne będzie jego upoważnienie, do którego dołączy kopię dowodu osobistego bądź udostępni oryginał tego dokumentu do wglądu.

Finalizacja transakcji przekazania samochodu

Zawsze warto upewnić się dwa razy, że posiadacie komplet stosownych dokumentów. W ten sposób będziesz pewny tego, że nie odeślemy Cię z kwitkiem, ponieważ czegoś zabraknie. Jeżeli wszystko będzie uszykowane w poprawny sposób, możemy podpisać umowę sprzedaży. Otrzymasz od nas nie tylko ten dokument, ale także zaświadczenie o przekazaniu auta na złom. Jest to dokument, który będzie potrzebny w dalszych czynnościach, tzn. jeżeli chodzi o wyrejestrowanie. Na Tobie spoczywa ten obowiązek, aby dokonać tego najszybciej jak się tylko da w wydziale komunikacji starostwa powiatowego. Masz na to 30 dni.

Z takim samym dokumentem idź do agenta ubezpieczeniowego. W ten sposób będziesz mógł ubiegać się o zwrot nadpłaconych składek.

Złomujemy24h, czyli długoletnie doświadczenie na rynku

Złomujemy24h to legalnie działająca firma, która już od 2008 roku znajduje się na rynku. Zdobyta wiedza i doświadczenie są najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać. Jeżeli jednak chcecie mieć pewność, że macie do czynienia z profesjonalistami, którzy działają w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, jesteśmy gotowi do tego, aby Wam to osobiście udowodnić. Działamy w oparciu o Dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2000/53/WE z dnia 18 września 2000 roku w sprawie pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz Ustawy z dnia 20 stycznia 2005 roku o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Musisz bowiem wiedzieć, że tylko taka firma zasługuje na Twoje zaufanie, a samochód po oddaniu nie zostanie wykorzystany do nielegalnych celów.

Jakie pojazdy skupujemy?

Skupujemy nadające się do wycofania samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe.  Mogą to być samochody powypadkowe, spalone, poszkodowane przez powódź, wiatr i wichury, a także auta stare, ze skorodowaną karoserią, które nie otrzymałyby już pozytywnego wyniku badań technicznych. Nasza siedziba znajduje się w mieści się w Kępiu Zaleszańskim, w województwie podkarpackim.

Podsumowanie

Jeżeli tylko posiadasz stary samochód i nie masz zamiaru martwić się tym, czy znajdzie się chętna osoba na jego zakup, to na naszą firmę zawsze możecie liczyć. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do osobistych odwiedzin. W szybki sposób pozbędziesz się samochodu, a do tego będziesz mieć pewność, że Twoje postępowanie nie będzie mieć negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

 

Zlomujemy24h
Telefon: +48 783 264 455
https://zlomujemy24h.pl/kontakt/


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama