Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

To nie były pomidory. 35-latek w przydomowym ogródku uprawiał konopi indyjskie

Podziel się
Oceń

Policjanci z rzeszowskiej komendy zatrzymali 35-latka, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
To nie były pomidory. 35-latek w przydomowym ogródku uprawiał konopi indyjskie

Źródło: pixabay

Informacje o mężczyźnie posiadającym narkotyki uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Po sprawdzeniu adresu okazało się, że ich przypuszczenia się potwierdziły.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze znaleźli nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Sześć krzaków rosło w różnych częściach ogrodu: trzy w klombie pośród kwiatów, a kolejne trzy za tunelem z warzywami.

35-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Trzebownisku. Policjanci zabezpieczyli ślady i przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, 35-latkowi przedstawiono zarzut prowadzenia uprawy konopi innych niż włókniste. Akta sprawy zostały przekazane do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

Uprawa konopi indyjskich jest przestępstwem. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama