Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Zamknięcie się kultowego ,,Baru Rybka'' w Rzeszowie

Podziel się
Oceń

,,Bar Rybka'' przy ul. Żeromskiego 10 w Rzeszowie zamyka swoją działalność po ponad 24 latach pracy. To ostatni moment, aby odwiedzić to kultowe miejsce na mapie naszego miasta.
Zamknięcie się kultowego ,,Baru Rybka'' w Rzeszowie

Autor: Tomasz Friedlander/Facebook

To smutna wiadomość dla wielu mieszkańców stolicy Podkarpacia, dla których ten lokal stał się niemal instytucją. Decyzja o zamknięciu baru podyktowana jest przejściem właścicielki na emeryturę.

"Bar Rybka" to miejsce z duszą. Przez lata słynął z pysznego jedzenia, domowej atmosfery i przyjaznej obsługi. Był ulubionym miejscem spotkań studentów, artystów, bohemy i zwykłych ludzi. Tutaj można było zjeść tanio i syto, a przy okazji napić się piwa w miłym towarzystwie.

Zamknięcie "Baru Rybka" to nie tylko strata dla Rzeszowa, ale również koniec pewnej epoki. To miejsce zapisało się w pamięci wielu mieszkańców i będzie im z pewnością brakowało.

Sprawą zainteresował się znany rzeszowski aktywista społeczny, Tomasz Friedlander, który na swoich profilach społecznościowych promuje m.in. długoletnie, szczególnie rodzinne biznesy. Friedlander podkreśla, że "Bar Rybka" przetrwał epidemię i zmiany, tym samym nie upadając. Cieszył się uznaniem i wizytami stałych klientów.

- Właścicielce baru należy się piękne zakończenie tak długiego stażu pracy i pełnego sukcesu prowadzenia lokalu. Zostały zaledwie 2 miesiące, aby spróbować dań, oferowanej przez lokal i uwielbianych latami przez rzeszowian - przekonuje Friedlander.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa, aby w tym czasie odwiedzili "Bar Rybkę" i pożegnali się z tym wyjątkowym miejscem. Sprawmy, aby ostatnie dni pracy były dla właścicielki zapamiętane jako te piękne i satysfakcjonujące.

Pamiętajmy, że "Bar Rybka" to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzyli. To właśnie oni nadawali temu miejscu niepowtarzalny klimat i sprawiali, że każdy klient czuł się tam jak w domu.


Napisz komentarz
Komentarze
Zibi galagaher 28.06.2024 18:02
To taki przypadek że akurat teraz zamyka się ten bar? Dostali prognozy za prąd i gaz?

Jurek 30.06.2024 19:05
Jest to możliwe, wraz z osiągnięciem wieku emerytalnego, nie szarpałbym się na prowadzenie baru, w obecnych czasach. Szkoda miejsca i klimatu, zapiekanki już znikły, teraz rybka znika, na szczęście spokojnie tam blok z widokiem na morze stanie :).

max 26.06.2024 15:56
I tak znika powoli stary dobry Rzeszów!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama