Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Od godziny 9:30 trwa akcja gaśnicza w markecie budowlanym przy ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie. Na miejscu pracuje 32 zastępy straży pożarnej (ponad 120 strażaków) z powiatów krośnieńskiego, jasielskiego, przeworskiego, sanockiego, leżajskiego i rzeszowskiego. Dotychczas nie udało się opanować pożaru.
Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]

Źródło: Krosno112.pl

Strażacy walczą z żywiołem w trudnych warunkach. Wysoka temperatura i gęste zadymienie utrudniają gaszenie ognia. Gaszenie utrudnia bardzo wysoka temperatura i ogromne zadymienie. 

Na miejscu jest grupa operacyjna z podkarpackim komendantem wojewódzkim PSP st. bryg. Tomaszem Baranem i jego zastępcą bryg. Adamem Wiśniewskim.

O SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z POŻAREM MARKETU BUDOWLANEGO MÓWI BRYGADIER MARCIN BETELJA Z KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ PSP W RZESZOWIE:

ZDJĘCIA Z MIEJSCA POŻARU:

Z budynku ewakuowano pracowników i klientów marketu. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Władze Krosna poprosiły mieszkańców, żeby w miarę możliwości pozostać w domach. Strażacy potwierdzają jednak, że nie doszło do zanieczyszczenia powietrza. 

Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Na miejscu pracują śledczy, którzy wyjaśnią okoliczności zdarzenia.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Andrzej Walec 11.07.2024 08:39
Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama