Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama nawóz ogrodowy
Poranny wypadek

Zderzenie dwóch aut w Rzeszowie. Jedna osoba ranna, były utrudnienia w ruchu

Podziel się
Oceń

W niedzielny poranek w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wypadek wydarzył się na ulicy Powstańców Warszawy, a jedna osoba została objęta opieką medyczną.
Zderzenie dwóch aut w Rzeszowie. Jedna osoba ranna, były utrudnienia w ruchu

Źródło: Zdjęcie poglądowe

Poranne zderzenie na ulicy Powstańców Warszawy

W niedzielę, 17 maja, rano doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych w Rzeszowie. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Powstańców Warszawy, na wysokości restauracji szybkiej obsługi McDonald's. Na miejscu interweniowały służby, a kierowcy musieli liczyć się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu.

Choć dokładna godzina zdarzenia nie została podana, wiadomo, że do kolizji doszło w godzinach porannych. To właśnie wtedy ruch w tej części miasta zaczyna się zwiększać, dlatego nawet krótkotrwałe utrudnienia mogły być odczuwalne dla kierowców przejeżdżających tą trasą.

Czytaj również:

Wstępne ustalenia policji

Ze wstępnych informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że kierujący jednym z pojazdów mógł nie zachować należytej ostrożności, co doprowadziło do zderzenia z drugim autem. Na tym etapie nie podano jeszcze pełnych okoliczności zdarzenia ani danych uczestników wypadku.

Wiadomo natomiast, że w wyniku zderzenia jedna osoba została ranna i objęta opieką medyczną. Szczegóły dotyczące jej stanu zdrowia nie zostały dotąd ujawnione. Służby prowadziły na miejscu czynności, które miały pomóc w dokładnym ustaleniu przebiegu wypadku.

Czytaj również:

Utrudnienia i apel do kierowców

Po zdarzeniu w rejonie ulicy Powstańców Warszawy występowały chwilowe utrudnienia w ruchu. Kierowcy poruszający się tą trasą musieli zachować szczególną ostrożność i liczyć się ze spowolnieniem przejazdu. To kolejna sytuacja pokazująca, jak niewielki błąd na drodze może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Policja apeluje do uczestników ruchu, by dostosowywali prędkość do warunków panujących na jezdni i zachowywali pełną koncentrację, zwłaszcza w godzinach porannych. Wstępne ustalenia wskazują, że właśnie brak ostrożności mógł być jedną z głównych przyczyn tego zdarzenia.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: On Treść komentarza: Źle się czyta ten cały obszerny komunikat medialny związany z odejściem. Nie wygląda to poważnie. Życie oczywiście zaskakuje, czasem dobrze ułożony plan trzeba zweryfikować, ale podejmując się pracy na takim stanowisku otrzymuje się mandat społeczny. Samo odejście wygląda kiepsko: nie robi się tak, ze w środku roku, tak znikąd pojawia się taki wpis. To szok dla mieszkańców - parę godzin wczesniej publikował jak cudownie wyglądały Dni Tyczyna... Tu koncerty, tam aktywności, a po paru godzinach zrzuca taką bombę! Można czuć się oszukanym! Oczywiście Gmina sobie poradzi. Stanowisko Burmistrza jest po prostu wybieralne, w jego miejsce wejdzie ktoś inny, miejmy nadzieję, że nie przerwie pełnienia funkcji-służby publicznej bo nagle "przewartościuje swoje priorytety". Liczę, że kolejni kandydaci przemyślą swoje priorytety przed decyzją o starcie - tak będzie poważniej dla całej gminy i dla samych kandydatów. Dodam, ze styl pożegnania wygląda po prostu źle. Jak wspomniałem wpis pana Błotnickiego jest obszerny, ale nic z niego nie wynika. Jeśli nie chciał się tłumaczyć, po prostu trzeba było podziękować i przeprosić, bez ckliwości bo to wygląda po prostu źle. MImo to, życzę powodzenia w dalszych wyborach. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Tyczynianin. Treść komentarza: Weź już idź, zakazy wszędzie a syf na parkingach. Wal się. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 18:33 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: M Treść komentarza: Swietny artykuł, pozdrawiam dzieciaki i mentorów Data dodania komentarza: 16.06.2026, 11:45 Źródło komentarza: „Dzieci nie przestają tu zadawać pytań”. W Rzeszowie działa jedna z najbardziej nietypowych szkół na Podkarpaciu Autor komentarza: POG Treść komentarza: Oszukał wyborców. Po co startował jak mu to w planach na przyszłość nie pasowało. Przynajmniej skończył by na wyjaśnieniu że z powodów osobistych a nie infantylnym tłuczeniem że po 2 kadencjach (skąd wie czy by go wybrali) będzie mu trudno na rynek pracy wrócić. Oszust, niepoważny człowiek i tyle w temacie! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Janusz Treść komentarza: A kogo mam zabrać, proszę konkretnie wskazać kogo zatrudniłem po znajomości. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 21:10 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie” Autor komentarza: Jola Treść komentarza: Był najlepszym burmistrzem. Data dodania komentarza: 15.06.2026, 19:17 Źródło komentarza: Sensacyjne odejście z Ratusza w Tyczynie! Burmistrz Janusz Błotnicki złożył rezygnację. „Władza nigdy nie była celem samym w sobie”
Reklama
Reklamaogłoszenia halo rzeszów
Reklama
Reklama
Reklama