Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

XVI Rajd Nocy Muzeów w Boguchwale

Podziel się
Oceń

15 maja 2021 roku odbył się XVI Rajd Nocy Muzeów. Impreza została podzielona na dwie części - rajdową i zlotową. Spod Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego w Niechobrzu wystartowało 30 załóg rajdowych, które pojawiły się m.in. przy Krzyżu Milenijnym, parku z Zgłobniu, czy stadionie w Niechobrzu.
  • Źródło: Urząd Miasta Boguchwały
 XVI Rajd Nocy Muzeów w Boguchwale
XVI Rajd Nocy Muzeów w Boguchwale

Autor: Urząd Miasta Boguchwały

Natomiast w ramach zlotu, na Rynku Miejskim w Boguchwale pojawiło się ponad 200 pojazdów z Podkarpacia, Lubelszczyzny, Małopolski oraz kilka z innych regionów Polski. Rajd zakończył konkurs elegancji, gdzie najpierw widzowie mogli zobaczyć pokaz walki judo Mistrza Polski Michała Bartusika.

Zaraz po pokazie na czerwony dywan wjechali uczestnicy rajdu, prezentując swoje pojazdy oraz stroje. W skład jury weszli: Marzena Krawiec - dziennikarka i producentka programu Stacja Rzeszów Główny w TVP Rzeszów Mirosław Kwaśniak - wieloletni wychowawca z rzeszowskiej samochodówki, Michał Bartusik oraz Burmistrz Boguchwały Wiesław Kąkol. Dodatkową atrakcją były "Żarciowozy", czyli foodtracki, które także pojawiły się na Rynku.

Za całość imprezy był odpowiedzialny skład organizatorów: Zespół Rajdowy Hoffman, Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale, rzeszowskieoldtimery.pl, LOK "Razem" w Niechobrzu, LOK "Wspólnota" w Zgłobniu Gospodarzem była Gmina Boguchwała.

Więcej o motoryzacji przeczytasz TUTAJ

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pyta
Reklama
Reklama
Reklama