Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Eco Energy 24 – klimatyzacja Rzeszów
Reklama rzeszów miasto sportu 2026

Nowy rok akademicki we WSIiZ w trybie hybrydowym

Podziel się
Oceń

W semestrze zimowym w roku akademickim 2022/2023 studia we WSIiZ będą się odbywać w trybie hybrydowym: wykłady i konwersatoria będą realizowane w trybie zdalnym, natomiast pozostałe zajęcia dydaktyczne będą realizowane tradycyjnie na terenie Uczelni. Wszystkie zaliczenia i egzaminy będą miały formę stacjonarną.
  • Źródło: WSIiZ
Nowy rok akademicki we WSIiZ w trybie hybrydowym

Autor: WSIiZ

Jak zaznacza Rektor WSIiZ, dr hab. Andrzej Rozmus, decyzja o hybrydowym trybie kształcenia w zbliżającym się roku akademickim wynika z doświadczeń zebranych w czasie trwania pandemii Covid-19.

- Pandemia przyśpieszyła wprowadzanie i upowszechnianie wielu rozwiązań, które wcześniej wydawały się bardzo odległe, m.in. realizację kształcenia czy obowiązków zawodowych w trybie zdalnym. Trudno przewidzieć, w jakim kierunku potoczy się epidemia COVID-19 w Polsce i na świecie, ale już widać, że rozwiązania związane z kształceniem czy pracą zdalną są bardzo wygodne, dobrze oceniane i wchodzą na stałe do naszego życia - mówi dr hab. Andrzej Rozmus.

Po analizach jakościowych aspektów kształcenia zdalnego oraz po konsultacjach i zgodnie z rekomendacjami Studentów, Władze Uczelni podjęły decyzję, że rok akademicki 2022/2023 rozpocznie się w sprawdzonym już trybie kształcenia mieszanego.

W semestrze zimowym wykłady i konwersatoria będą realizowane w trybie zdalnym, natomiast pozostałe zajęcia dydaktyczne będą realizowane tradycyjnie na terenie Uczelni.

Od tej zasady będzie kilka wyjątków wynikających z uwarunkowań logistycznych bądź programowych, dotyczą one studentów ścieżek anglojęzycznych oraz kierunków Pielęgniarstwo oraz Fizjoterapia. Co istotne, wszystkie zaliczenia i egzaminy będą odbywać się stacjonarnie.

Zajęcia zdalne będą odbywały się w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem narzędzia Cisco Webex Meetings. Zajęcia będą nagrywane, a następnie udostępniane Studentom danej grupy. Rozwiązanie to jest ogromnie doceniane przez Studentów, bo umożliwia skorzystanie z zajęć mimo ewentualnej nieobecności oraz lepsze przygotowanie się do egzaminów i zaliczeń.

Napisz komentarz

Komentarze

Absolwent 11.07.2022 21:05
Jednym słowem - Lenistwo!!!!!!!!!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Szkoda że do prezydenta dopiero teraz to dotarło, wcześniej to byli jego braciaData dodania komentarza: 11.07.2025, 09:07Źródło komentarza: Prezydent Duda: Ukraińcy i nasi sojusznicy uważają, że lotnisko w Rzeszowie i nasze autostrady należą im sięAutor komentarza: Anna Marczak Trener KomunikacjiTreść komentarza: Piękny Kobiecy Czas!Data dodania komentarza: 9.07.2025, 13:01Źródło komentarza: Cafe Europa w Pubie Spółdzielczym. Kobiety w Centrum dyskutowały przyszłości w Europie [REPORTAŻ]Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: w MojżeszowieData dodania komentarza: 8.07.2025, 10:18Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci
Reklama
Reklama
Reklama