Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

13. PKO Półmaraton Rzeszowski

Podziel się
Oceń

27 września 2020 r. na Rzeszowskich Bulwarach odbył się 13. PKO Półmaraton Rzeszowski. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy zmodyfikowali zasady startu w imprezie.
  • Źródło: Urząd Miasta Rzeszów
13. PKO Półmaraton Rzeszowski

Autor: Urząd Miasta Rzeszów

13. PKO Półmaraton Rzeszowski odbył się 27 września 2020 roku w Rzeszowie. Wydarzenie sportowe zgromadziło biegaczy, którzy rywalizowali na atestowanej trasie PZLA. Start i meta znajdowały się na Rzeszowskich Bulwarach obok sceny.

Szczególne obostrzenia związane z Covid-19

Bieg odbył się w szczególnych okolicznościach, gdyż był organizowany w czasie pandemii COVID-19, co wymagało wprowadzenia specjalnych środków bezpieczeństwa. Organizatorzy zadbali o profesjonalną obsługę zawodów, zapewniając punkty odżywcze na trasie, gdzie zawodnicy mogli skorzystać z wody, izotoników i innych produktów.

Biegacze wystartowali w czterech oddzielnych seriach, w każdej będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób. Pierwsza seria wystartowała już o godz. 6.

Każdy uczestnik biegu miał do pokonania 3 pętle o długości 7,03 km.

godz. 6:00 – start I serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
godz. 8:30 – start II serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
godz. 11:00 – start III serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego
godz. 13:30 – start IV serii 13. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego

Po zakończeniu rywalizacji odbyła się ceremonia dekoracji zwycięzców, a wśród uczestników rozlosowano atrakcyjne nagrody. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Rzeszów Biega, które zadbało o sprawny przebieg imprezy pomimo trudnych okoliczności.


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama