Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Zbierają na szpitalik dla kotków. Ostatnia godzina akcji Fundacji Felineus! Pomożesz?

Podziel się
Oceń

Koty z Rzeszowa i Podkarpacia potrzebują pomocy! Zostały tylko dwie godziny do końca konkursu o dotację. Walczymy o szpitalik. Pełna mobilizacja!
Zbierają na szpitalik dla kotków. Ostatnia godzina akcji Fundacji Felineus! Pomożesz?
https://www.youtube.com/watch?v=7mUiiglpH2o

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wpłacić do skarbonki 1 zł aby zagłosować. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy wybrać kwotę, wpisać adres e-mail i wybrać jedną z 3 możliwości przelania darowizny.

szpital,dla kotów,felineus
Jak wpłacić darowiznę?


- Samo zagłosowanie trwa maksymalnie minutę. Jedna osoba może zagłosować jeden raz z jednego maila (może więcej razy jeśli głosując poda różne adresy email) - mówi nam Karolina Pastuszko z Fundacji Felineus, która pomaga bezpańskim kotom.

Akcja znajduje się pod linkiem: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/szpitalik-felineus Akcja trwa do północy w dniu 15 grudnia 2022.

Po dokonaniu wpłaty pozostaje nam relaks przy obrazku szczęśliwych zwierząt

Fundacja felineus

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama