Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Ojciec broni Polski, synek potrzebuje 9 mln zł by przeżyć!

Podziel się
Oceń

Maciej jako żołnierz 21 Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej od 13 lat broniący kraju w najgorszych koszmarach nie przypuszczał, że wrogiem z którym przyjdzie mu się mierzyć będzie choroba własnego dziecka. Polski rząd nie refunduje ratującej życie, wartej 10 mln zł terapii genowej. Ojciec musi błagać obcych ludzi o pomoc. Niestety czas płynie nieubłaganie i przypadku Franka kilogramy są na wagę życia.
franio sma

20 miesięczny Franciszek Karaś choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni i dramatycznie potrzebuje pomocy. Tata w obliczu tak poważnej choroby syna i ceny jaką ustalono za jego zdrowie 10 mln zł pierwszy raz w życiu jest bezradny i musi prosić o pomoc obcych ludzi. 

https://www.youtube.com/watch?v=5tcqPzjx6uU

Franio jest jednym z ponad 20 dzieci w Polsce, które zostało wykluczone z procesu refundacji najdroższego leku świata www.siepomaga.pl/franek

Środki na najdroższy lek świata dla Frania rodzina musi zebrać sama z pomocą ludzi o otwartych sercach. 

Bezradność i rozpacz rodziny potęguje fakt, że terapię genową można podać dziecku do osiągnięcia granicy wagowej 13,5 kg. Małemu Franiowi zostało 2 kg czasu i 9 mln zł do zakończenia zbiórki. 

Prosimy o pomoc i podanie pomocnej dłoni tacie, który na co dzień broni Polski i pracuje dla kraju, a nie jest w stanie obronić syna przed niszczącą go chorobą... - mówią bliscy Frania i jego ojca.

Franek słabnie każdego dnia, a wraz z nim jego ojciec. 

Chcesz pomóc, dołącz do grupy licytacyjnej KLIKNIJ TUTAJ

Bądź wesprzyj poprzez wysłanie SMS POD NUMER 75365 O TREŚCI 0218578 - koszt 6,15 brutto

Więcej o Franiu można przeczytać TUTAJ


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama