Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,0 ok. 100 km od Rzeszowa!

Podziel się
Oceń

Silniejsze trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,0 na Słowacji! Wstrząsy były na tyle silne, że odczuwalne były nie tylko w Rzeszowie, ale i w Krakowie czy Katowicach. Strażacy na Podkarpaciu otrzymali niepokojące sygnały.
Trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,0 ok. 100 km od Rzeszowa!

Epicentrum znajdowało się ok. 6 km na południowy-wschód od miasta Stropkov i ok. 61 km na północny-wschód od Koszyc. W linii prostej od Rzeszowa to ok. 100 km. Hipocentrum znajdowało się na głębokości 10 kilometrów. Wszystkie parametry podaję za europejską agencją ESMC. Ziemia zaczęła się trząść się ok. godz. 20:23.

- W Łupkowie (pow. sanocki - przyp. redakcja) zatrząsało mi drewnianym domem - a jest bezwietrznie. Nieprzyjemne odczucie - pisze w mediach społecznościowych jeden z mieszkańców. - Było odczuwalne w Rzeszowie - alarmuje Izabela. - W Sanoku było dobrze czuć... - przekazuje natomiast Radek. 

Nie tylko na Podkarpaciu. Wstrząs odczuwalny był m.in. w województwie świętokrzyskim. - Kielce...leżąc na łóżku w wieżowcu na 10 piętrze dziwnie mi się zakołysało w pokoju, nagle zaczął się bujać żyrandol... nie wiedziałam co jest grane, bardzo dziwne uczucie.. - pisze Katarzyna w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna - przyp. redakcja).

- Otrzymaliśmy trzy zgłoszenia o wstrząsach, które odczuli mieszkańcy bloków wielorodzinnych, w Przemyślu i dwóch w Rzeszowie - mówi redakcji Halo Rzeszów bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. - Strażacy sprawdzili budynki i nie stwierdzili żadnych uszkodzeń, nie było konieczności ewakuacji mieszkańców - dodał.

Zapis sejsmometrz Kalwarii Pacławskiej 

Napisz komentarz
Komentarze
mati 09.10.2023 23:38
Gorzej bedzie jak wtorne beda silniejsze!!! oby nie

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama