Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Poranny wypadek w Rudnej Wielkiej. Jedna osoba ranna

Podziel się
Oceń

Policjanci pracują na miejscu wypadku w Rudnej Wielkiej, gdzie po godz. 6 w poniedziałek (13.11.) zderzyły się dwa samochody osobowe.
Poranny wypadek w Rudnej Wielkiej. Jedna osoba ranna
Miejsce wypadku.

Źródło: czytelniczka Agnieszka

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w centrum Rudnej Wielkiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia kierujący fordem fiestą mieszkaniec pow. rzeszowskiego jadąc od Mrowli w kierunku Rzeszowa na skrzyżowaniu wykonując manewr skrętu w lewo, zderzył się z kierującym fordem focusem, także m. pow. rzeszowskiego, który poruszał się od Rzeszowa w kierunku Mrowli. 

- W wyniku wypadku obrażeń doznał kierujący fiestą i trafił do szpitala - przekazał asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Jak dodał, obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

 

Miejsce zdarzenia, fot. czytelniczka Agnieszka
Po wypadku czasowo zamknięta była droga w kierunku Rzeszowa, fot. czytelniczka Halo Rzeszów

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wieslawTreść komentarza: Czy Maryja POTRZEBOWAŁA kiedykolwiek jakichś wojowników ? Ludzie opamiętajcie się, mówię to do tych wierzących. Ci wojownicy sprawiają wrażenie mafii rosyjskiej która ochraniała w latach dziewięćdziesiątych każdy lokal gastronomiczny lub sklep. Czy wam się te mózgi zupełnie polasowały?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 13:12Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: 2137Treść komentarza: XDData dodania komentarza: 20.04.2024, 12:28Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: Ciekawy jestem czy ci " wojownicy" maryi" tak licznie zgłoszą się do poboru wojskowego w razie zagrożenia ze strony rosji :):)Data dodania komentarza: 20.04.2024, 11:46Źródło komentarza: Wojownicy Maryi maszerują przez Rzeszów! [FOTO]Autor komentarza: BlaTreść komentarza: A jak robią drogi i leją asfalt w listopadzie, grudniu bo inaczej pieniądze by przepadły to wtedy nie musi być odpowiednich warunków i temperatury? A poza tym można takie rzeczy robić w godz 10-14 bo wtedy jest najmniejszy ruch - wszyscy już dojechali do pracy i jeszcze nie zaczęli z niej wyjeżdżać. Tęgie głowy z miasta które zwie się "stolicą innowacji" nie mają badań kiedy się ruch zmniejsza po porannym szczycie?Data dodania komentarza: 20.04.2024, 00:09Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogi
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
Reklama