Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Nieszczęśliwe zakończenie poszukiwań mieszkańca powiatu strzyżowskiego

Podziel się
Oceń

W sobotę (18 listopada) zaginął 30-letni Jakub Opoń, mieszkaniec Godowej w powiecie strzyżowskim. Mężczyzna został odwieziony pod dom około godziny 1 w nocy z piątku na sobotę. W niedzielę jego ciało wyłowiono z rzeki Stobnica.
Nieszczęśliwe zakończenie poszukiwań mieszkańca powiatu strzyżowskiego

Źródło: fot. archiwum

Według informacji przekazanych przez rodzinę 30-latek był w piątek wieczorem na treningu. Po jego zakończeniu siatkarz miał spotkać się jeszcze z kolegami, a potem wrócić do Godowej. Około godz. 1:00 w nocy został odwieziony pod dom, jednak do niego nie wrócił.

O zaginięciu mężczyzny powiadomiona została policja w Strzyżowie. Poszukiwania prowadzono od soboty, od godz. 22:30. Do akcji włączyli się także miejscowi strażacy, grupa ratowniczo-poszukiwawcza „Legion Gerarda” z Korczyny oraz grupa „STORAT” z Rzeszowa.

W niedzielę, po godz. 15:00, ciało Jakuba Oponia wyłowiono z rzeki Stobnica w Żyznowie.

- Policyjne czynności na miejscu odnalezienia zwłok będą prowadzone pod nadzorem prokuratora – mówiła rzecznik KPP w Strzyżowie, Katarzyna Kosturek. 

Na tę chwilę nie wiadomo, w jakich okolicznościach Jakub znalazł się w rzece.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama