Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty

Podziel się
Oceń

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w sprawie tragicznych wydarzeń w Sokołowie Młp. W nocy z soboty na niedzielę pobito tam 43-letniego mężczyznę, który zmarł w drodze do szpitala.
Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty

Źródło: archiwum

W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok 43-letniego Piotra N., który został pobity pod jednym z lokali w Sokołowie Młp. Do tego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. We wtorek, w rozmowie z Halo Rzeszów, prok. Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, przekazał najnowsze ustalenia dot. tego wydarzenia. 

Według relacji śledczych "zdarzenie rozegrało się na parkingu pod barem", choć jak zauważa prok. Ciechanowski, "awantura zaczęła się wewnątrz lokalu".

- W barze bawiła się grupa 5 mężczyzn w wieku 18-lat. Był tam także 43-letni Piotr N. wraz z żoną. Około północy małżeństwo postanowiło opuścić restauracje - opisuje prok. Ciechanowski. - Kiedy wspomniane małżeństwo kierowało się w stronę wyjścia z lokalu, 43-letni Piotr N. w grupie 18-latków, zauważył syna swojego sąsiada i postanowił z nim porozmawiać. Natomiast żona poszła do zaparkowanego pod lokalem samochodu, gdzie oczekiwała na męża - twierdzi rzecznik prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Dalej wydarzenia potoczyły się niestety tragicznie. Tak, jak pierwsi informowaliśmy, pomiędzy grupą mężczyzn wywiązała się awantura. - Najpierw była to słowna, głośna wymiana zdań. Zareagowali na to pracownicy lokalu i nakazali awanturnikom opuścić restaurację - mówi Ciechanowski. Jak opisuje dalej, "przed głównym wejściem lokalu mężczyźni kontynuowali rozmowę. W pewnej chwili doszło do przepychanki". - Z ustaleń prokuratury wynika, że jako pierwszy uderzenie jednemu z tych młodych mężczyzn zadał pokrzywdzony - mówi prokurator. Wtedy sprawy potoczyły się już bardziej dynamicznie. - Wywiązała się szarpanina, sytuacja wymknęła się spod kontroli - twierdzi śledczy. 

- Jeden z tych 18-latków wyprowadził mocne uderzenie w okolice twarzy poszkodowanego. W wyniku tego 43-letni Piotr N. upadł na asfaltowe podłoże, uderzając o nie plecami i głową - mówi prok. Krzysztof Ciechanowski. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego. Prokuratura potwierdziła nasze ustalenia, że pokrzywdzony zmarł w drodze do szpitala. 

Co wykazała sekcja zwłok?

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie na wstępnym etapie śledztwa przedstawiła 5 młodym mężczyznom zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Jednakże do ostatecznej decyzji konieczna była sekcja zwłok 43-latka. 

- Ze wstępnych wyników sekcyjnych wynika, że obrażenia, których doznał pokrzywdzony, miały charakter obrażeń lekkich, a śmiertelnymi okazały się obrażenia głowy, powstałe jako wtórne, w wyniku upadku na twarde podłoże - wyjaśnia prok. Ciechanowski. 

W świetle najnowszych ustaleń prokuratura zadecydowała o zmianie zarzutów jednemu z podejrzanych. - Osobie, która zadała uderzenie w twarz pokrzywdzonego, przedstawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci - przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. - Ten nie przyznał się do zarzucanych czynów, ale w zeznaniach potwierdził fakt zadania uderzenia w twarz pokrzywdzonego, które to spowodowało jego upadek - dodał.

Wobec podejrzanego zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Wobec pozostałych 4 osób prokuratura rozważa modyfikację zarzutów. - Niewykluczone, że zostaną nawet oczyszczeni z zarzutów. Decyzji jeszcze nie ma - dodał prok. Krzysztof Ciechanowski. 

Rodzinna tragedia

Piotr N. i jego żona Agnieszka, wiele lat mieszkali za granicą w Irlandii. Do Polski wrócili ponad 3 lata temu. - Kupili dom i powoli go remontowali. Piotrek dorywczo pracował w Polsce, ponieważ raz na jakiś czas nadal wyjeżdżał za granicę i tam pracował w swoim zawodzie, jako rzeźnik. Jego żona była cały czas w Polsce - ustaliła redakcja Halo Rzeszów. Od niedawna żona ofiary bójki zaczęła pracę w swoim zawodzie, jako asystentka stomatologiczna. 43-latek po świętach Bożego Narodzenia ponownie zamierzał wyjechać do pracy w Irlandii. 

Mężczyzna osierocił dwóch synów: 5-letniego Macieja i 15-letniego Kacpra. 


Napisz komentarz
Komentarze
Stan 04.12.2023 12:06
kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .

Ebenezer 04.12.2023 16:19
Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.

obywatel 01.12.2023 11:55
Chory kraj, gdzie możesz kogoś walnąć pięścią w twarz, a jak mu się zemrze i prokurator ustali, że śmierć spowodowało uderzenie o chodnik, a nie od pięści, to jeszcze dostaniesz wyrok w zawieszeniu albo i żaden. Głowa to newralgiczna część ciała. Każdy atak na głowę powinien być traktowany niezwykle surowo, a nie wydziwianie, że to nagle wina, chodnika, regału, czy jeszcze co innego. paranoja. atakujesz głowę, musisz ponieść surowe konsekwencje

Sokolow to wiesniacka prawicowa patola 01.12.2023 16:29
To ten pijaczyna przecież zaczął, nie było by tematu, gdyby nie to, że 43 letni pijok, zaatakował młodzież ! Każdy ma prawo do obrony (odsyłam do art. 25 kk)

Anioł stróż 30.11.2023 20:58
No i proszę prawda wkoncu zwycięży, śmiertelne pobicie , jednak ktoś posiedzi w pasiakach i pomyśli następnym razem zanim wyciągnie ręce do starszego. A ci wszyscy którzy się wypisują na temat Sw. Pamięci Piotra niech się powstrzymają od komentowania jego życie osobistego bo oczernianie i pisanie nie prawdy nie ma sensu.

Baa Fracz 30.11.2023 09:59
Komentarz zablokowany

Bb 01.12.2023 00:32
Chłopie co to interesuje co robił, chłop nie żyje, po co w ogóle otym piszesz. Dobrze że Ty pokazujesz klasę.Zawistni ludzie porażka!!!

@@@ 02.12.2023 12:04
Interesuje co robił zwłaszcza jeśli był prowodyrem całego zajścia, przez które poniósł śmierć a jednocześnie zniszczył życie chłopakom, którzy są wyzywani od morderców, gówniarzy, psycholi, co jeszcze wymyślicie???Zawistni ludzie to ci, którzy wciąż obwiniają i obrażają nie tę stronę co powinni, a w dodatku puszczają ploty bo coś gdzieś usłyszeli. Zajmijcie się własnymi rodzinami w których jest więcej problemów (a nie wychodzą na światło dzienne), skończcie osądzanie i dajcie sprawę prowadzić policji. Gdyby ktoś dokonał okrutnego pobicia ze wszystkimi szczegółami które WY PRZECIEŻ ZNACIE I WIECIE CO SIĘ DZIAŁO, to nikt nie byłby w tej chwili na wolności. A jednak jest. Miłego

Stróż 03.12.2023 21:24
Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .

Anioł stróż 01.12.2023 07:20
Wiesz współczuję ci że twoja obrona jest pisanie bzdur na temat życia Piotra chodź wcale go nie znales. Pewno tam byłeś i teraz się trzesiesz że odpiesz za pobicie i śmierć czlowieka. Powodzenia ci zycze

Obiektywny 30.11.2023 07:05
Chłop 43 lata a się z dzieciakami o przekrzykuje. Zamiast wrócić spokojnie do auta przytulić żonę w domu to szuka zaczepki. Jeśli to prawda że pierwszy uderzył to zasłużył na karę. Selekcja naturalna jednego patusa mniej. Świat jest bezpieczniejszy. Można się rozejść

Helena 29.11.2023 22:08
Duzo różnych słów tu padlo, potrzebnych czy tez nie. Reasumując nad trumna się nie krzyczy. Uszanujmy żałobę i ciezki czas Żony zmarłego i ich dzieci. Panu Piotrowi nic już zycia nie zwróci. Ci mlodzi chlopcy winni czy tez nie powinni nauczyc sie pokory mimo wszytko, bo w dzisiejszym swiecie malo mlodych ludzi o tym pamieta a jeszcze mniej rodzicow potrafi nauczyc tego swoich dzieci. Miejmy nadzieję, że winni tego niewątpliwego dramatu zostaną odpowiednio i sprawiedliwie osądzeni.

Ona 29.11.2023 20:19
W każdym bądź razie gówniarze nie poniosą żadnej odpowiedzialności za to wszystko i następni którzy dorosną będą robić to samo bo przecież jedni nic za pobicie że skutkiem śmiertelnym nie dostali to pomyślą że im też wolno bić bez zastanowienia... Szkoda słów...

Ono 29.11.2023 21:27
Zadanie ciosu w ramach obrony własnej przed atakującym nazywasz pobiciem? Proszę sobie doczytać że uderzenie wywołało lekkie obrażenie. Gdyby nie alkohol to upadku na powierzchnię by zapewne nie było. Życzę ci żebyś ty swoich gówniarzy wychowała jak najlepiej i żeby nie musieli się bronić aby nie stała im się krzywda. Szkoda słów na takich ludzi jak Ty.

Anioł stróż 01.12.2023 07:22
Tylko oprócz upadku jeszcze był kopany jak leżał nie orzytomny o tym Ona zapomniałaś wspomnieć taki szegulik ci umkną.

? 01.12.2023 10:27
Po ilości błędów w niniejszej wypowiedzi stwierdzam, że mogą się pojawić błędy w rozumowaniu sytuacji. Czy uważa pan, że gdyby rzekome kopanie leżącego miało miejsce, to - po pierwsze - sekcja zwłok nie wykazałaby tego a - po drugie - podejrzani po zapoznaniu się służb i prokuratury z materiałem dowodowym (w tym nagraniami z kamer, które zarejestrowały całe wydarzenie) zostaliby zwolnieni? Proszę cię czasami zastanowić, zamiast powtarzać kolejne i kolejne bzdury, które ktoś puścił w tym mieście w obieg dla podkoloryzowania sytuacji.

Aniołek 01.12.2023 13:09
Anioł stróż jednak nie stróżuje dobrze skoro nie wie że został zadany JEDEN CIOS, bez żadnej kopaniny. Skończcie pisać bzdury ludzie. Gdyby było tak jak mówicie nikt nie byłby na wolności.

Baa Fracz 28.11.2023 22:05
Mowilem, ze to ten zonobijca zaczal ! Pozdro dla kumatych

Adhshsh 28.11.2023 22:28
Baa Fracz 28.11.2023 22:05
Mowilem, ze to ten zonobijca zaczal ! Pozdro dla kumatych
I co z tego że mówiłeś . Teraz to już nie ma żadnego znaczenia . Naprawde przerzucanie winy z Piotrka na twoich kolegów nic już nie zmieni . Oni żyją i miejmy nadzieję że będą umieli poszanowac na przyszłość swoje życie i innych m, bo niedługo w Sokołowie strach będzie się na kogokolwiek popatrzeć.

Jaa 29.11.2023 20:20
Czemu zonobijca?

Baa Fracz 30.11.2023 09:59
Komentarz zablokowany

Bb 01.12.2023 00:48
Dobrze że Ciebie nie bił nikt, bo wygląda jakby z czym innym było coś nie tak.A co do zmarłego zachowaj szacunek.Bo sam nie wiesz co Cię w życiu spotka!

Agagaha 28.11.2023 21:13
Najlepsza forma obrony jest atak. Zawsze prawda leży gdzieś po środku . Myślę , że my już tej prawdy nigdy się nie dowiemy ,światem rządzi pieniądz , można było się spodziewać że ta sprawa właśnie tak się zakończy . Tylko jest jedno , ale które powinno być brane też pod uwagę ofiara już nie może się bronić i opowiedzieć swojej wersji zdarzeń . Ci chłopcy mogą to robić , robią to i jest to naturalną rzeczą każdy by się bronił . Myślę że w Sokołowie i tak każdy już wydał wyrok . Stała się tragedią , nikt i nic nie wróci życia Piotrkowi i oczernianie jego jest conajmnien niestosowne , chodzby nawet że względu na to że o zmarłym nie mówi się źle i zapewne jego rodzina tez to wszystko czyta . Tego feralnego wieczoru zostało zabrane życie jednej osoby i myślę że do końca zniszczone życie kilkunastu innych , bo co jak co ci chłopcy a głównie jeden z nich będzie żył do końca życia z tym piętnem i mam nadzieję, że chodzby nie wiem jak ci chłopcy byli zespusuci to ten sobotni wieczór chodź trochę ich czegoś nauczy.Wszyscy powinniśmy wstrzymać się od komentowania , czegoś na czego nie mamy wpływu i przeżywania się kto jest bardziej winny oraz uszanowania rodziny Piotrka i jego samego w tych trudnych dla nich chwilach przed jego ostatnim pożegnaniem .

C 28.11.2023 22:14
Ale juz sie dowiedzielismy prawde bo tam sa kamery. Oczywiscie na smierc nie zasluzyl ale prosze nie pisac, ze prawda jest gdzies po srodku.

Beata glowala 28.11.2023 22:18
Komentarz zablokowany

Bb 29.11.2023 01:28
Najlepiej zawalić winne na kogoś kto nie żyje. A tak naprawdę w wieku 18 lat powinni odejść do domu i nie szukać przygód.!

Beata Głowala 29.11.2023 15:09
W dyskusji tej podszyto się pod moja osobę używając bez mojej zgody mojego imienia i nazwiska. Nie wypowiadam się w tej sprawie na powyższym forum.

KK 28.11.2023 20:38
Zamiast zastanawiać się nad swoim życiem, wyciągnąć lekcje, WSPÓŁCZUĆ rodzinie zmarłego, bo jednak "chłopcy" mają to szczęście i żyją, myślenie tylko o sobie, żeby o nas źle nie gadali. To jest najważniejsze. Tłumaczyć się ludziom w komentarzach.. strasznie to słabe! Milczenie było by złotem!

Ddf 28.11.2023 22:31
Pewnie bo nagonka na niewinnych ludzi, ze sa mordercami to norma. Wspolczuc mozna i rodzinie zmarlego i rodzinom tych chlopcow bo z pewnoscia przezyli pieklo. Myslisz czasem co piszesz?

....... 28.11.2023 20:04
Z oprawców robi się ofiary,najskuteczniejszametoda działania////

/////// 28.11.2023 19:59
Z gówniarzy nie róbcie aniołkow, bo ludzie w Sokołowie wiedzą co oni wyczyniali dla rodziców tragedia, ale dla rodziny zmarłego niewspółmiernie większa.

! 29.11.2023 10:11
Podaj przykład co wyczyniali najlepiej wypowiedzieć się nie znając osób

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie ma nic na sumieniu... 28.11.2023 19:34
On nie poszedł tam zginąć, oni nie poszli zabić. Ofiar tej sytuacji jest więcej. Pośrednich. Proszę próbować poczuć się, choćby w skórze rodziców. To może spotkać każdego rodzica. Dziecko idzie na imprezę i wraca jako (w oczach tych co czytają ścieki) morderca. Największa kara, to stać się nimowolnym sprawcą czyjejś śmierci... Zastanówcie się, czy to takie niemożliwe być w obliczu takiej sytuacji. Oczywiście żal zmarłego, jego rodziny, ale gdyby sytuacja zakończyła się inaczej, to sprawę można byloby założyć Śp. Piotrowi. A że upadł nieszczęśliwie - broniący się przed nim - nagle stał się katem. Szok i niedowierzanie. Ludzie, co z Wami....?

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie ma nic na sumieniu... 28.11.2023 19:33
On nie poszedł tam zginąć, oni nie poszli zabić. Ofiar tej sytuacji jest więcej. Pośrednich. Proszę próbować poczuć się, choćby w skórze rodziców. To może spotkać każdego rodzica. Dziecko idzie na imprezę i wraca jako (w oczach tych co czytają ścieki) morderca. Największa kara, to stać się nimowolnym sprawcą czyjejś śmierci... Zastanówcie się, czy to takie niemożliwe być w obliczu takiej sytuacji. Oczywiście żal zmarłego, jego rodziny, ale gdyby sytuacja zakończyła się inaczej, to sprawę można byloby założyć Śp. Piotrowi. A że upadł nieszczęśliwie - broniący się przed nim - nagle stał się katem. Szok i niedowierzanie. Ludzie, co z Wami....?

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie ma nic na sumieniu... 28.11.2023 19:33
On nie poszedł tam zginąć, oni nie poszli zabić. Ofiar tej sytuacji jest więcej. Pośrednich. Proszę próbować poczuć się, choćby w skórze rodziców. To może spotkać każdego rodzica. Dziecko idzie na imprezę i wraca jako (w oczach tych co czytają ścieki) morderca. Największa kara, to stać się nimowolnym sprawcą czyjejś śmierci... Zastanówcie się, czy to takie niemożliwe być w obliczu takiej sytuacji. Oczywiście żal zmarłego, jego rodziny, ale gdyby sytuacja zakończyła się inaczej, to sprawę można byloby założyć Śp. Piotrowi. A że upadł nieszczęśliwie - broniący się przed nim - nagle stał się katem. Szok i niedowierzanie. Ludzie, co z Wami....?

Mirosław Mazur 28.11.2023 19:13
Chycili się niewinnego człowieka. Najbardziej agresywny 18 latek powinien grubo za to beknąć

Jkm 28.11.2023 19:34
Człowieku potrafisz czytać? Kto kogo zaatakował? 18 latek uderzył go w obronie raz

KK 28.11.2023 19:09
"Wszyscy chlopcy sa juz w domu. To nie jest ich wina. Potwierdzily to kamery z monitoringu. Wszyscy, ktorzy ich oczernialiscie powinniscie sie wstydzic" i jeszcze "prawda zawsze się obroni" A może poczekamy na wyrok sądu. Od kiedy to "kamery" orzekają?

…. 28.11.2023 19:47
Napisz to pod tym postem na fb a nie tu. Ale oczywiście w formie anonimowej najlepiej się komentuje

AB 28.11.2023 20:10
Brakuje wam pokory.

KK 28.11.2023 20:19
A udźwignął byś prawdę z ust kolegi, sąsiada, nauczyciela, księdza czy znajomego? Nie sądzę...

Gk 28.11.2023 20:42
Kamera to takie urzadzenie co potrafi nagrac obraz zdarzen ktore sie dzieja. Mozliwe ze nie bedzie nawet procesu.

.. 28.11.2023 21:30
Tylko teraz śmieją się z tego...ogólnie moje zdanie jest takie że są żałosnymi gówniarzami którzy nie mają pojęcia o niczym....tylko się napić i robić awantury...!!!

Rtzs 28.11.2023 22:50
twoje zdanie sie nie liczy. Licza sie fakty - nie zrobili nic zlego

tttt 28.11.2023 19:04
Fakty są takie, że Ci którzy wiedzą jak ten pan zachowywał się po alkoholu nie są zdziwieni tym, że doszło do takiej sytuacji.

Nowa Era 28.11.2023 18:38
Nie do pomyślenia jest to co czytam, zginął człowiek,zostawił dzieci i żonę a te patusy wyjadą na wolność i dalej będą wariować aż dojdzie do kolejnej tragedi.No przecież to jest chore!! Odwołanie robić!!!!!!!

tttt 28.11.2023 18:55
Znałem faceta z dawnych lat i jeśli po pijaku zachowywał się tak jak dawniej, to sam do tej tragedii doprowadził.

Tfu 28.11.2023 19:36
On zaatakował ludzi. Dosyć nieodpowiedzialne Jak na człowieka z żoną i dziećmi;)

Józek Cieślik 28.11.2023 18:30
Chlopak się bronił, to był moment, chwila strachu... napweno się chciał doprowadzić do nieszczęścia.

afisz.net 28.11.2023 16:49
przykra sprawa.

Aaaaa 28.11.2023 16:35
Od początku było wiadomo że sprawa zostanie zamieciona pod dywan ,$$$$ to rządzi tym światem , kto ma więcej ten jest bardziej bezkarny .Prawda jest pewnie gdzieś po środku i prawda jest też to że nikt życia P nie wróci i życie kilku rodzin zostało poprostu spieoszone

Pomyśl 28.11.2023 19:38
Kto kogo zaatakował a kto się bronił? Jasno napisane co wstępnie ustaliłaby prokuraturą. Czytaj komentarz zanim napiszes

P 28.11.2023 19:49
Ciekawe co ty zrobiłbyś dla swojego dziecka które poniekąd stało się także ofiarą sytuacji która miała miejsce

zzzz 28.11.2023 16:08
Biedni chłopcy tylko przyszli do baru pobawić się nożem a facet zrobił im na złość i umarł.

Mmmmm 28.11.2023 16:42
W którym miejscu jest mowa o nożu? Skąd takie info? Czy to tylko pana przypuszczenia i fantszja . ???

Agajak 28.11.2023 16:59
W kilku artykułach pisze że mieli nóż więc pewnie stąd te przypuszczenia

... 28.11.2023 21:24
No właśnie o tym to nikt nie napisał....bo po co...przecież to nic takiego...

Obywatel 28.11.2023 13:56
Szukali zaczepki,robili awantury w parku w Sokołowie do późnych godzin wieczornych nikt nie zrobił z nimi porządku a teraz zginął człowiek..

llll 28.11.2023 14:32
Nie szukali. Prosili agresora, zeby zostawil ich w spokoju.

Obywatel 28.11.2023 15:06
Tak,poszli z nożem porozmawiać o religii..a potem napadł na 5 bandzior z żoną i dwójką dzieci.. proszę Cię..to są patusy bo ich znam

////////// 28.11.2023 15:48
Pomówienia są karalne, więc zastanów się co piszesz. Patusiarstwo to pisanie takich komentarzy i wypowiadanie się na temat o którym się nie ma pojęcia, zajmijcie się własnym życiem ludzie bo tak łatwo przychodzi osądzanie innych że siebie się nie widzi.

Obywatel 28.11.2023 16:43
Jeszcze trzeba rozumieć pojęcie pomòwienia...niech się ludzi zapytają którzy mieli z nimi do czynienia, potem okazuje się że ojciec z matką wogole nie mają pojęcia co ich synek wyprawia i potem płacze żeby wpłacic kaucję , prawda jest taka że doprowadzili do utraty życia człowieka i chcą uciekać od odpowiedzialnośći każdy siebie widzi ale nikt nie zabił człowieka

llll 28.11.2023 15:53
nikt nie mial noza. Inne portale juz zaczynaja glosic prawde o ich Bohaterskim wyczynie

łutyt 28.11.2023 20:28
Skoro ich znasz to kto to :D

zygmunt 28.11.2023 15:41
Bajki to możesz opowiadać tym, ktorzy tu nie mieszkają i nie widzą co napruta goowniarzeria wyprawia.

llll 28.11.2023 15:54
Inne portale juz zaczynaja glosic o Bohaterskim wyczynie jednego z nich!

zygmunt 28.11.2023 18:02
Niezły musi być z ciebie pustak, żeby zabicie kogoś w pijackiej burdzie nazywać bohaterskim wyczynem.

Bb 28.11.2023 13:23
Bez przypadek stracił chłop życie. A tym dzieciom kto teraz pomoże. Gówniarze myślą że wszystko im wolną. Zero szacunku dla osób starszych.

Bb 28.11.2023 13:23
Bez przypadek stracił chłop życie. A tym dzieciom kto teraz pomoże. Gówniarze myślą że wszystko im wolną. Zero szacunku dla osób starszych.

:) 28.11.2023 13:32
A jaki szacunek osoba starsza miała do ,,gówniarzy”?

??? 28.11.2023 13:39
To że jako pierwszy wyprowadził uderzenie to też bez przypadek?

llll 28.11.2023 13:49
To juz mlodszy nie moze sie bronic przed agresja?

JK 28.11.2023 15:32
Naucz się pisać po polsku analfabeto

Ł
Bee 28.11.2023 12:25
Wszystko jest prawdziwe. Była awantura w knajpie? - Była. Było mordobicie na zewnątrz- było. Zginął człowiek! Patusy nie rozumieją, że zginał człowiek?!

. 28.11.2023 13:10
Nie rozumiesz że zawsze są dwie strony danego konfliktu? Poszerz światopogląd i czytaj ze zrozumieniem co się tak naprawdę stało. Albo może nic nie czytaj skoro nic z tego nie wynosisz i przyczyniasz się do samosądu który jest niepotrzebny bo wszystko zostało już wyjaśnione.

llll 28.11.2023 13:12
Byl agresor i 1 osoba broniaca sie przed nim. Tyle.

? 28.11.2023 12:22
I nie można było od początku poczekać na rzetelne informacje oparte na dowodach, zamiast pisać brednie i oszczerstwa dla kliknięć artykułu?

Djkdkdk 28.11.2023 12:51
Rzetelna informacje śmiech na sali , komuś bardzo chyba zależy żeby tak było

Ł
Beee 28.11.2023 12:00
Najpierw pisali o tym, czego dowiedzieli się od świadków. Dziś piszą to, co przekazał im prokurator. Co w tym dziwnego?

llll 28.11.2023 12:12
To, ze dalej jest to koloryzowane i nieprawdziwe.

Cokolwiek 28.11.2023 13:00
A prawda to będzie, że to grzeczne, ułożone chłopaki, nigdy nic złego nie zrobili, w szkole wzorowe zachowanie. Kto ich raz w życiu spotkał dobrze wie, jak się zachowują. I mam nadzieję, że wiedzą co zrobili, i że to nie jest tak, że NIC się nie stało. Nie zachowywali się odpowiednio od początku, nieświadomi konsekwencji, bo ich nikt nigdy nie nauczył konsekwencji.

llll 28.11.2023 13:48
Byl agresor i 1 osoba broniaca sie przed nim. Dlaczego cos piszesz o liczbie mnogiej?! Tyle.

zygmunt 28.11.2023 15:51
Pewnie, że wiedzą co zrobili i jeśli pozostaną bezkarni to można liczyć na więcej.

Aaaaa 28.11.2023 12:50
Tak tak napewno ktoś tu kłamie z każdym artykułem inna wersja . Czyli co świadkowie , i cała inna reszta widziała co innego niż monitoring tak

Aaaa 28.11.2023 11:24
Co chwilę coś innego pisze się , już nie wiadomo komu i czemu wierzyć

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama