Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Autobus szkolny wpadł do rowu. 13-latka w szpitalu

Podziel się
Oceń

W piątek 1 grudnia na drodze pomiędzy Folwarkami i Niemstowem doszło do zdarzenia drogowego. Autobus przewożący sześcioro dzieci wpadł do rowu.
Autobus szkolny wpadł do rowu. 13-latka w szpitalu

Źródło: BiOSG

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażnicy graniczni z placówki w Lubaczowie, którzy patrolowali ten rejon.

Kierowca autobusu na śliskiej drodze wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Autobus wpadł do rowu, ale na szczęście się nie przewrócił.

Strażnicy graniczni natychmiast przystąpili do ewakuacji dzieci z pojazdu. Dzieci były przerażone, ale nie odniosły żadnych obrażeń. Strażnicy pomogli im wydostać się z autobusu i do momentu przybycia kolejnych służb zapewnili im bezpieczeństwo.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia straży pożarnej i pogotowia ratunkowego kontynuowano działania związane z ewakuacją, a także udzielono pierwszej pomocy rannym. Hospitalizacji wymagała 13-letnia dziewczynka, którą przetransportowano do szpitala w Lubaczowie.

Okoliczności zdarzenia są ustalane przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

PRZECZYTAJ TEŻ:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiemAutor komentarza: SomalTreść komentarza: Podoba mi sieData dodania komentarza: 20.02.2024, 20:48Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów GłównyAutor komentarza: kacperB4Treść komentarza: Namalujcie/domalujcie wreszcie łacznik sciezki rowerowej na ul. Kopisto na przejsciu dla pieszych pomiedzy salon merca a milhall - chyba ze to ma byc miejsce do czerpania zysków z....Data dodania komentarza: 20.02.2024, 13:02Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: KrzychuTreść komentarza: Co ci ludzie mają w głowach? Kupować mięso z samochodu na targowisku? Mięso powinno być przechowywane w określonych warunkach w lodówce. Na targowisku to można kupić jabłka, ziemniaki i marchewkę. Mięso tylko w sklepie. Zaoszczędzili 2 zł na galarecie...Data dodania komentarza: 18.02.2024, 14:33Źródło komentarza: Śmiertelne zatrucie mięsem z targowiska w Nowej Dębie. Zatrzymano dwie osobyAutor komentarza: JanTreść komentarza: Usunie progi na ścieżkach przy wyjazdach z posesji!!!!!!!!!!Data dodania komentarza: 16.02.2024, 20:49Źródło komentarza: Rzeszowskie ścieżki rowerowe pod lupą. MZD rusza z inwentaryzacjąAutor komentarza: AldonaTreść komentarza: Dla mnnie catering to wybawienie bo nie mam czasu na gotowanie, pudełka zamawiam z Cud i Miód . Jedzenie jest smaczne, zdrowe i różnorodne wiec posiłki mi się nie przejadają.Data dodania komentarza: 16.02.2024, 13:18Źródło komentarza: Przetestuj catering dietetyczny w Rzeszowie i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem
Reklama
Reklama
Reklama