Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Zwęglone zwłoki mężczyzny w Budach Głogowskich! Czy doszło do zabójstwa?

Podziel się
Oceń

W poniedziałek (5.02.) przed południem straż pożarna została wezwana do domu mieszkalnego w Budach Głogowskich w gminie Głogów Małopolski. Okoliczności tej interwencji są zatrważające.
Zwęglone zwłoki mężczyzny w Budach Głogowskich! Czy doszło do zabójstwa?

- O godz. 10:05 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o widocznym zadymieniu i zwęglonych zwłokach w budynku jednorodzinnym w Budach Głogowskich - informuje kapitan Jan Czerwonka, rzecznik rzeszowskich strażaków. Na miejsce skierowano trzy zastępy państwowej straży pożarnej i jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Budach Głogowskich. 

 - Na miejscu strażacy zastali zwęglone zwłoki mężczyzny, leżące na spalonym łóżku. W całym budynku było dużo dymu, konieczne było oddymienie tego obiektu - relacjonuje działania strażaków kpt. Czerwonka. Niestety przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. 

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że dramatycznego odkrycia zwłok 67-latka dokonała jego siostra. To ona wezwała służby. 

 - Na miejscu trwają czynności policji i prokuratura. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - potwierdza asp. Andrzej Stebnicki, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: AwiTreść komentarza: UPAMIĘTNIENIE ZBRODNI OUN-UPA, a nie jakichś "tragicznych wydarzeń"!!! Czy ten artykuł pisał Ukrainiec?Data dodania komentarza: 17.07.2024, 15:46Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama