Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Zwęglone zwłoki mężczyzny w Budach Głogowskich! Czy doszło do zabójstwa?

Podziel się
Oceń

W poniedziałek (5.02.) przed południem straż pożarna została wezwana do domu mieszkalnego w Budach Głogowskich w gminie Głogów Małopolski. Okoliczności tej interwencji są zatrważające.
Zwęglone zwłoki mężczyzny w Budach Głogowskich! Czy doszło do zabójstwa?

- O godz. 10:05 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o widocznym zadymieniu i zwęglonych zwłokach w budynku jednorodzinnym w Budach Głogowskich - informuje kapitan Jan Czerwonka, rzecznik rzeszowskich strażaków. Na miejsce skierowano trzy zastępy państwowej straży pożarnej i jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Budach Głogowskich. 

 - Na miejscu strażacy zastali zwęglone zwłoki mężczyzny, leżące na spalonym łóżku. W całym budynku było dużo dymu, konieczne było oddymienie tego obiektu - relacjonuje działania strażaków kpt. Czerwonka. Niestety przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. 

Z informacji przekazywanych przez policję wynika, że dramatycznego odkrycia zwłok 67-latka dokonała jego siostra. To ona wezwała służby. 

 - Na miejscu trwają czynności policji i prokuratura. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - potwierdza asp. Andrzej Stebnicki, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama