Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Mieszkańcy Załęża będą protestować. Nie chcą magazynu Stokrotki

Podziel się
Oceń

W piątek, mieszkańcy ulicy Załęskiej w Rzeszowie zapowiedzieli protest. Protestujący zablokują ruch dla pojazdów ciężarowych. Samochody osobowe nie będą blokowane. Policjanci apelują o ostrożność i ewentualny wybór alternatywnych tras przejazdu.
Mieszkańcy Załęża będą protestować. Nie chcą magazynu Stokrotki

Źródło: mat. prasowe Stokrtoka

 - Zgromadzenie będzie miało celu zwrócenie uwagi włodarzy na problem, uciążliwości i niebezpieczeństwa, jakie powstały w wyniku wydanej przez prezydenta miasta Rzeszowa decyzji pozwolenia na budowę ogromnego punktu przeładunkowego Stokrotki przy ul. Spichlerzowej- zapowiadają organizatorzy. 

W związku z zaplanowanym protestem mieszkańców ulicy Załeskiej w Rzeszowie, w piątek 19 kwietnia, w godzinach od 6 do 24, zostanie zablokowany ruch dla pojazdów ciężarowych. Utrudnienia wystąpią na odcinku ulicy Załęskiej, na wysokości przystanki autobusowego Załęska/Rzecha 05.

W związku z utrudnieniami dla pojazdów ciężarowych zalecane są objazdy, które pozwolą ominąć zablokowany odcinek drogi.

Objazd dla pojazdów ciężarowych będzie możliwy od ulicy Rzecha do ulicy Lubelskiej, dalej drogą wojewódzką 878 do Trzebowniska, następnie drogą powiatową 1383R do drogi 1382R. Powrót tą samą trasą.

Na drodze 1382R występuje znak B-12 „zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej powyżej 5 ton”, który na potrzeby objazdu, nie będzie w tym dniu obowiązywał. 

Policjanci apelują o ostrożną jazdę.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama