Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Weekend w Rzeszowie? Muzyka, food trucki i nie tylko!

Podziel się
Oceń

W ten weekend Rzeszów ponownie zamieni się w tętniącą życiem stolicę rozrywki! Przygotowaliśmy dla Was rozpiskę kilku wydarzeń zaplanowanych na najbliższe dni. Szykujcie się na koncerty, imprezy i jedzenie całego świata z food trucków!
Weekend w Rzeszowie? Muzyka, food trucki i nie tylko!

Autor: Natalia Toropiła/Halo Rzeszów

Od piątku do niedzieli (19-21 kwietnia) na parkingu Galerii Nowy Świat odbędzie się Street Food Festival, gdzie będzie można skosztować pysznych potraw z różnych zakątków świata. Znajdzie się też coś dla imprezowiczów, miłośników muzyki, stand-upu… i nie tylko.

To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was w Rzeszowie w ten weekend! Pełną rozpiskę wydarzeń znajdziecie w naszej galerii. Nie czekajcie, zaplanujcie swój weekend ze stolicą Podkarpacia i dajcie się porwać fali dobrej zabawy!

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ SPĘDZIĆ WEEKEND W RZESZOWIE:

Fijołek czy Szumny? Wahasz się na kogo głosować? Sprawdź, jak odpowiedzieli na nasze pytania:
Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Oczywiście na kościół pieniądze są a na remont schodów na osiedlu piastów które zamknięte już od września to nie ma.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 10:14Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: lózakTreść komentarza: mógł się pomodlić, podobno pomagaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:45Źródło komentarza: Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpaliłAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Cała Kozodrza jest z niego dumnaData dodania komentarza: 21.05.2024, 18:44Źródło komentarza: W mieszkaniu ks. Dominika R. znaleziono szokujące dowody!
Reklama
Reklama
Reklama