Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek na S19 pod Rzeszowem! 5 osób rannych! Droga zablokowana!

Podziel się
Oceń

Pięć osób zostało rannych w zderzeniu dwóch pojazdów na drodze ekspresowej S19 w Nienadówce, pomiędzy węzłami Sokołów Młp. - Jasionka.
Wypadek na S19 pod Rzeszowem! 5 osób rannych! Droga zablokowana!

Do wypadku doszło przed godziną 9, w niedzielę 28 kwietnia. Jak przekazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie na 453 kilometrze drogi ekspresowej S19, na wysokości miejscowości Nienadówka, zderzyły się dwa samochody osobowe. 

Na miejsce wysłano liczne służby ratunkowe i policję. - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 76-letni kierujący toyoty, wyjeżdżając z zatoki, wykonał manewr zawracania w kierunku Rzeszowa i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem bmw, jadącym w kierunku Lublina - mówi kom. Katarzyna Kosturek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

BMW kierował 51-latek, który podróżował z czterema pasażerami. - W wyniku wypadku rannych zostało 5 osób. To kierowca toyoty i jego pasażerka, oraz troje pasażerów z bmw - mówi kom. Kosturek. Poszkodowani trafili do szpitali. 

Kierujący niemieckim samochodem był trzeźwy, a od kierowcy toyoty pobrano krew do badań za wwartośćalkoholu we krwi. 

Uwaga kierowcy! Droga ekspresowa S19, pomiędzy węzłami Sokołów Młp.-Jasionka jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. 

Wprowadzono objazd: - pojazdy jadące w kierunku Rzeszowa zjazd na w. Sokołów Młp. - DW878- wjazd w. Jasionka, - pojazdy jadące w kierunku Lublina zjazd na w. Jasionka - DW878 - wjazd w. Sokołów Młp. 

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.

Drogę odblokowano o godzinie 13:15.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
@ 28.04.2024 11:46
Co za typ. Jak nie umie jezdzic droga szybkiego ruchu to niech jezdzi stara 19stka

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama