Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Powiat Rzeszowski

Potężny pożar wraków samochodów. Ogromne straty [FOTO]

Podziel się
Oceń

Na ponad 150 tysięcy złotych wycenione są straty pożaru składowiska wraków pożaru w Maliniu pod Mielcem.
Potężny pożar wraków samochodów. Ogromne straty [FOTO]

W dniu 7 maja 2024 roku, około godziny 4:00 rano, strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze na składowisku wraków samochodowych w Maliniu, niedaleko Mielca.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA POŻARU:

Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali ogniem objętą część składowiska o powierzchni około 800 metrów kwadratowych. Do walki z żywiołem skierowano 13 zastępów straży pożarnej, w tym specjalistyczną grupę ratownictwa ekologiczno-chemicznego z Leżajska, wyposażoną w przenośne laboratorium do pomiaru zanieczyszczenia powietrza.

Strażakom udało się ugasić pożar, jednak na miejscu pozostało 65 spalonych wraków samochodów. Wstępnie straty oszacowano na kwotę 150 tysięcy złotych, z czego 100 tysięcy złotych to wartość zniszczonej koparki do przewozu aut. Na szczęście nikt nie ucierpiał w trakcie zdarzenia.

Przyczyny wybuchu pożaru są na razie nieznane i ustala je policja.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama