Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpalił

Podziel się
Oceń

W ciężkim stanie, ze znacznymi poparzeniami całego ciała, do szpitala trafił mężczyzna, który w piątek (17.05.) po południu oblał się benzyną i podpalił.
Dramat na Podkarpaciu! Mężczyzna oblał się benzyną i podpalił

Źródło: Krosno112.pl

Do zdarzenia doszło około godziny 18 w miejscowości Zręcin pod Krosnem. Służby ratunkowe otrzymały niepokojące wezwanie - "pali się człowiek". Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Niestety pierwsze służby na miejscu potwierdziły niepokojące zgłoszenie na numer alarmowy. Jak relacjonuje portal Krosno112.pl z uwagi na liczne obrażenia i ciężki stan mężczyzny na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. 

W miejscu, gdzie znaleziono palącego się człowieka, zabezpieczono pojemnik z substancją łatwopalną, najprawdopodobniej benzyną i zapalniczkę. 

- Poszkodowany ma 61 lat - przekazał Bartosz Wilk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Jak dodał, „wstępne ustalenia policjantów wskazują, że mężczyzna mógł targnąć się na swoje życie. Jednak szczegóły tego zdarzenia będą dokładnie wyjaśniane".

Mężczyzna śmigłowcem trafił do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Olaf 21.05.2024 09:34
System go pokonał, miał dosyć tego "syfu" wokół nas!

lózak 21.05.2024 18:45
mógł się pomodlić, podobno pomaga

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama