Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Zawiadomienie na policji... pod wpływem alkoholu!

Podziel się
Oceń

Wczoraj przed godziną 10:00 do Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim zgłosił się 42-letni mężczyzna, chcąc złożyć zawiadomienie. Już na pierwszy rzut oka funkcjonariusz, z którym rozmawiał mężczyzna, wyczuł od niego alkohol. Z tego powodu poprosił go o poczekanie w poczekalni i wezwał patrol.
Zawiadomienie na policji... pod wpływem alkoholu!

Źródło: archiwum

Podejrzenia policjanta potwierdziła kobieta, która poinformowała, że widziała, jak mężczyzna przyjechał do komisariatu samochodem marki Hyundai i zaparkował go na parkingu przed budynkiem.

Gdy 42-latek wyszedł z komisariatu i zmierzał w stronę parkingu, został zatrzymany przez policjantów. Początkowo nie przyznawał się do kierowania pojazdem, twierdząc, że przywiózł go znajomy. Nie potrafił jednak podać jego danych ani numeru telefonu. Dopiero po chwili mężczyzna przyznał się, że to on prowadził Hyundaia.

Badanie alkomatem wykazało, że 42-latek miał w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został przekazany pod opiekę osoby trzeciej. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Sprawa stanowi ostrzeżenie dla wszystkich kierowców. Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu jest niezwykle niebezpieczne i grozi poważnymi konsekwencjami. Nie tylko naraża na szwank życie i zdrowie kierującego oraz innych uczestników ruchu drogowego, ale również wiąże się z wysokimi karami finansowymi i utratą prawa jazdy.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze!


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama