Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Norbert Majcher z Millenium AKRO z brązowym medalem na Międzynarodowym Pucharze Polski Seniorów

Podziel się
Oceń

Norbert Majcher, utalentowany judoka z klubu Millenium AKRO, wraca do Rzeszowa z brązowym medalem w kategorii 90 kg, zdobytym na silnie obsadzonym Międzynarodowym Pucharze Polski Seniorów International Judo Tour w Rybniku.
Norbert Majcher z Millenium AKRO z brązowym medalem na Międzynarodowym Pucharze Polski Seniorów

Źródło: mat. prasowe

W drodze po medal, Norbert stoczył kilka emocjonujących pojedynków. W pierwszej walce pokonał Mateusza Oleksego z klubu Czarni Bytom. Następnie zwyciężył nad Andriejem Kutsanem z klubu Kuma Warszawa. W walce o finał zmierzył się z Radomirowi Musilowi z Czech, ulegając mu nieznacznie. W decydującym pojedynku o brązowy medal Norbert spotkał się z Mateuszem Bolimowskim z klubu Wojownik Skierniewice, odnosząc zwycięstwo i zapewniając sobie miejsce na podium.

Warto podkreślić, że Norbert Majcher należy do nielicznej grupy judoków z Podkarpacia, którzy osiągają sukcesy na poziomie seniorskim. W ostatnich latach jest jedynym zawodnikiem z tego regionu, który zdobywa medale na turniejach najwyższej rangi w kategorii seniorów. 

Dzięki jego sukcesom, klub Millenium AKRO może poszczycić się medalami we wszystkich kategoriach wiekowych, co jest unikalnym osiągnięciem w województwie podkarpackim.

Turniej w Rybniku zgromadził najlepszych seniorów z kraju oraz reprezentantów Czech, Słowacji i Ukrainy, co dodatkowo podkreśla wagę i prestiż zdobytego przez Norberta medalu. Jego osiągnięcie jest dowodem na wysoką formę i determinację, która pozwala mu rywalizować na najwyższym poziomie.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama