Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Elżbieta Łukacijewska
Reklama Wiktoria Aleksandra Barańska
Reklama Urodziny Pub Spółdzielczy
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

WOODEN HOUSE. Kolejny apartamentowiec na Grabskiego

Podziel się
Oceń

WOODEN HOUSE jest kolejną inwestycją firmy Apklan. Apartamentowiec powstaje przy ulicy Grabskiego. Od lustra wody rzeszowskiego zalewu dzieli go raptem kilka metrów. Jego mieszkańcy będą mieli dużo światła i wspaniałe widoki. Jego sąsiedzi zobaczą ścianę. Czy tak powinno być?
  • Źródło: MWM Architekci
WOODEN HOUSE. Kolejny apartamentowiec na Grabskiego
Za projekt, który powstał w latach 2018-2020, odpowiada firma MWM Architekci. Realizacja projektu już się rozpoczęła. Budynek ma być gotowy w 2021 roku.

- Od początku pracy nad tym projektem mieliśmy świadomość tego z jak wyjątkową lokalizacją mamy do czynienia. Z jednej strony wiedzieliśmy, że budynek stanie się kolejnym elementem na trwałe wpisanym w wizerunek miasta, z drugiej, uszanować należało istniejące sąsiedztwo budynków o zupełnie innym charakterze i skali - czytamy na stronie projektu.
WOODEN HOUSE
WOODEN HOUSE


Skandynawski styl, dużo światła, dla mieszkańców...


Jak piszą projektanci - Wyjątkowa lokalizacja zapewnia wspaniały i niepowtarzalny widok, a ekspresyjna forma budynku świadomie buduje wizualną tożsamość miasta. Forma budynku została ukształtowana w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom jak najlepszy kontakt z unikalnym krajobrazem. Opadając w kierunku południowym, zapewnia mieszkańcom nieskrępowany widok i dostęp naturalnego światła. Rozczłonkowana za pomocą rytmu wykuszy- pixeli fasada zmniejsza optycznie bryłę budynku, nadając jej ludzką skalę. Jednym słowem poezja.
WOODEN HOUSE
WOODEN HOUSE
Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jacekTreść komentarza: Obajtek to mafiozo. Widać to po jego pracy od czasów rodzinnych. Wszystkich okraść, upodlić i udawać świętego. Jeśli ludzie z podkarpacia go wybiorą to ponownie okażą się ludźmi ze średniowiecza.Data dodania komentarza: 26.05.2024, 20:21Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: SzamanTreść komentarza: Wszystkich na front, siedzą na socjalach, nie pracują, tylko imprezy i rozrywki!!! Na upadlinę, bronić kraju!!!Data dodania komentarza: 26.05.2024, 11:17Źródło komentarza: Ukraińcy mieszkający w Polsce wrócą na front?Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ciemny lud i tak wybierze bo Jarosław kazałData dodania komentarza: 24.05.2024, 16:45Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Wyborcy Podkarpacia nie wybierajcie przyszłych skazanych do parlamentu europejskiego. Czy PiS na Podkarpaciu nie ma już czystych kandydatów z własnego regionu tylko podejrzanych chcących chronić się za immunitetem . Przecież Obajtek nie jest nawet z naszego województwa. Niech kandyduje z Pcimia.Data dodania komentarza: 23.05.2024, 19:15Źródło komentarza: Daniel Obajtek - kandydat widmo? "Spotkajmy się na Orlenie w Trzcianie"Autor komentarza: lózakTreść komentarza: poczekaj jeszcze 100 lat aż schody staną się zabytkiem to kasa się znajdzieData dodania komentarza: 22.05.2024, 21:13Źródło komentarza: Dotacje na rzeszowskie zabytki na prace konserwatorskieAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Po co ta Borkowska tak poszła?? Chyba obrażać i poniżać ludzi!! To najlepiej potrafi. Natomiast Skoczylasowi brakuje bardzo dużo. Po pierwsze musi nauczyć się wypowiadać samodzielnie a nie z kartki czytać.Data dodania komentarza: 22.05.2024, 13:52Źródło komentarza: Aldona Napieracz przewodniczącą Rady Miasta i Gminy Głogów Młp.
Reklama
Reklama
Reklama