Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Ogromny pożar hali produkcyjnej w Cmolasie. Ponad 100 strażaków w akcji [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Ponad 100 strażaków i 28 zastępów straży pożarnych gasiło pożar hali zakładu produkującego i przetwarzającego tworzywa sztuczne w Cmolasie niedaleko Kolbuszowej.
Ogromny pożar hali produkcyjnej w Cmolasie. Ponad 100 strażaków w akcji [ZDJĘCIA]

Źródło: fot. OSP Majdan Królewski/Facebook

- Informację o pożarze otrzymaliśmy ok. godz. 1:30 - informuje bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. - Gdy na miejsce przyjechali strażacy, ogniem objęta była hala o wymiarach ok. 25 m na 50 m - dodaje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Z hali jeszcze przed przyjazdem strażaków ewakuowało się 8 pracowników. - Na szczęście nic im się nie stało - przekazuje bryg. Betleja. 

Strażacy ugasili ogień i zapobiegli rozprzestrzenieniu się pożaru na pozostałe, sąsiednie budynki. - Na miejscu stan powietrza monitorowany był przez mobilne laboratorium z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Leżajsku - mówi rzecznik podkarpackich strażaków. 

W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyło ponad 100 strażaków z 8 powiatów województwa podkarpackiego. 

- W tej chwili trwa częściowa rozbiórka hali, która runęła oraz sprawdzanie, czy nie ma w niej dodatkowych zarzewi ognia - wyjaśnia bryg. Marcin Betleja. 

Okoliczności wybuchu tego pożaru nie są znane. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama