Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Ogromny pożar hali produkcyjnej w Cmolasie. Ponad 100 strażaków w akcji [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Ponad 100 strażaków i 28 zastępów straży pożarnych gasiło pożar hali zakładu produkującego i przetwarzającego tworzywa sztuczne w Cmolasie niedaleko Kolbuszowej.
Ogromny pożar hali produkcyjnej w Cmolasie. Ponad 100 strażaków w akcji [ZDJĘCIA]

Źródło: fot. OSP Majdan Królewski/Facebook

- Informację o pożarze otrzymaliśmy ok. godz. 1:30 - informuje bryg. Marcin Betleja, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. - Gdy na miejsce przyjechali strażacy, ogniem objęta była hala o wymiarach ok. 25 m na 50 m - dodaje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Z hali jeszcze przed przyjazdem strażaków ewakuowało się 8 pracowników. - Na szczęście nic im się nie stało - przekazuje bryg. Betleja. 

Strażacy ugasili ogień i zapobiegli rozprzestrzenieniu się pożaru na pozostałe, sąsiednie budynki. - Na miejscu stan powietrza monitorowany był przez mobilne laboratorium z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Leżajsku - mówi rzecznik podkarpackich strażaków. 

W kulminacyjnym momencie z ogniem walczyło ponad 100 strażaków z 8 powiatów województwa podkarpackiego. 

- W tej chwili trwa częściowa rozbiórka hali, która runęła oraz sprawdzanie, czy nie ma w niej dodatkowych zarzewi ognia - wyjaśnia bryg. Marcin Betleja. 

Okoliczności wybuchu tego pożaru nie są znane. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coliAutor komentarza: JurekTreść komentarza: Jeszcze długość przyrodzenia należy podać, i wszystkie smęty dadzą radę do Niemiec wyjechać. Instrukcja szczegółowa, nie trafiająca do obywatela.Data dodania komentarza: 19.07.2024, 19:34Źródło komentarza: Straż Graniczna zachęca podróżnych do samodzielnych odpraw na lotniskuAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ile miał lat ten mężczyzna wie ktośData dodania komentarza: 18.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: Zj3byTreść komentarza: Kolejna ofiara ginocentryzmu i braku opieki psychicznej nad mężczyznami. "Śmieci" mają tyrać do usaranej śmierci i nie dożyć emerytury najlepiej. Ale to baby mają źle na świecie przecież.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 09:26Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: KrzysztofTreść komentarza: Nie wiem co w tym pomniku jest kontrowersyjnego uważam, że i tak jest bardzo "wyważony" w swojej treści. Tak to jest jak POLSKA nie upomina się o swoich bestialsko zamordowanych obywateli, a na Ukrainie dalej narracja jest jako narodowościowe niesnaski wręcz incydent wojenny.Data dodania komentarza: 18.07.2024, 07:45Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: BorewiczTreść komentarza: Dziwna ta woda zawsze spływa tam gdzie jest najniżej i nigdy nie płynie pod górę, ale bzdura mój komentarz został rozpoznany jako spamData dodania komentarza: 17.07.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]
Reklama
Reklama
Reklama