Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Ciało młodej kobiety znaleziono w Sanie. Osierociła kilkumiesięczną córkę

Podziel się
Oceń

Tragicznie zakończyły się trwające ponad pół roku poszukiwania Patrycji P.-B. z Nielepkowic w powiecie jarosławskim. Jej ciało znaleziono kilkadziesiąt kilometrów od domu.
Ciało młodej kobiety znaleziono w Sanie. Osierociła kilkumiesięczną córkę

Źródło: mat. policji

32-letnia dziś mieszkanka Nielepkowic zaginęła w październiku ubiegłego roku. Kobieta wyszła z domu przed południem i ślad po niej zaginął. 

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano natychmiast wiele sił i środków: strażaków, straż leśną, policję i specjalistyczny sprzęt. Działania prowadzono przede wszystkim w okolicach rzeki San, przepływającej przez wioskę, w której mieszkała młoda kobieta. Niestety bez rezultatu. 

- Żona od około trzech tygodni cierpiała na bezsenność i niepokój. Pozostawała u mamy w Nielepkowicach z naszą pięciomiesięczną córeczką Aleksandrą. Tutaj szukały lekarza i dobierano dla niej leki. Z jakim skutkiem, wiadomo. Żaden lekarz nie wiedział, jak pomóc. Zawsze razem wszędzie chodziliśmy. Teraz zostawiłem ją u mamy, żeby nie była sama, jak byłem w pracy, ale przyjeżdżałem co tydzień na kilka dni. Na co dzień mieszkaliśmy w Piekarach Śląskich. Nie wiem, co mogło się stać. Zawsze, nawet jak się pokłóciliśmy, to do wieczora zawsze byliśmy już pogodzeni, bo tak się mówiło, że nie wolno iść spać pokłóconym - mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z "Faktem" mąż kobiety.

Śledztwo prokuratury

Niestety w niedzielę (2.06.) w miejscowości Stare Miasto w powiecie leżajskim, ciało Patrycji P.-B. znaleziono w Sanie. Wszystko wskazuje na to, że przepłynęło ono kilkadziesiąt kilometrów z nurtem rzeki. 

W czwartek (6.06.) Prokuratura Rejonowa w Leżajsku wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety. 

- Z uwagi na wczesny etap postępowania oraz potrzeby zabezpieczenia niezbędnego materiału dowodowego, zmierzającego do wyjaśnienia wszystkich istotnych okoliczności sprawy, jak również potrzeb uszanowania prywatności członków najbliższej rodziny, żadne dodatkowe szczegółowe informacje nie mogą zostać udzielone - przekazał prok. Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: maxTreść komentarza: PO- potworna obłuda!!!Data dodania komentarza: 11.06.2024, 19:09Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: Klient - nie loteriaTreść komentarza: No a jak zmienić umowę z przewidywań na kołku pisanych na rozliczenie miesięczne wg wskazań własnych w eBOK? Chcę płacić miesięcznie za to co zużyję, a nie płacić za miejsce parkingowe i czekać na "obsługę" w stacjonarnym "B"iurze "O"bsługi "Klienta". Jednocześnie nieźle sobie radzą, skoro rejon Rzeszów Teren obsługuje ktoś z Mielca, a nawet w zgłaszaniu awarii Poznań mi się trafił. Sponsoring też chyba warto by ograniczyć, żeby swoje koszty zmniejszyć.Data dodania komentarza: 11.06.2024, 18:35Źródło komentarza: PGE zaprasza do udziału w Zielonej Loterii. Wygraj elektryczny samochód, hulajnogę czy rowerAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: PIS = Pieniądze I Stołki A tak bardzo narzekają na UE Euro dolary mimo to pachną .Data dodania komentarza: 11.06.2024, 14:38Źródło komentarza: Elżbieta Łukacijewska triumfuje z rekordowym wynikiem. "Byli lepsi kandydaci niż pan Obajtek. Ubolewam nad tym"Autor komentarza: RZESZOWIAKTreść komentarza: Kolejny raz wyborcy Podkarpacia skazują region na zaściankowość. Czy muszą wygrywać ludzie nie z regionu a "spadochroniarze". Nie dość że nie "nasi" to jeszcze uchylający się za immunitetem, przestępcy. Gdyby Obajtek był niewinny to nic nie stało na przeszkodzie aby przed komisją śledczą się stawił i odpowiedział na zarzuty.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 19:06Źródło komentarza: Tomasz Buczek w Parlamencie Europejskim. Połuboczek w SejmieAutor komentarza: KubuśTreść komentarza: Towarzystwo wzajemnej adoracji (K.K) liczy na poparcie skrajnej prawicyData dodania komentarza: 08.06.2024, 09:15Źródło komentarza: Pomnik Czynu Rewolucyjnego zostanie przekazany Stowarzyszeniu Rodzin Żołnierzy Niezłomnych PodkarpaciaAutor komentarza: ZastanawiającyTreść komentarza: Wg przekazu powstało "kolegium prezydenckie". Nie ma czegoś takiego w ustawie o samorządzie gminnym. I to jest wystarczające dla opisania obsady stołków, których im brakuje, więc tworzą nowe.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 08:35Źródło komentarza: Złota „trójka” Konrada Fijołka
Reklama
Reklama
Reklama