Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Wypadek w Szklarach. Motocyklista trafił do szpitala

Podziel się
Oceń

Motocyklista trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w miejscowości Szklary. Kierujący Peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu 28-latkowi.
  • Źródło: policja
Wypadek w Szklarach. Motocyklista trafił do szpitala

Autor: czytelnik Mirosław

W niedzielę 10 października w miejscowości Szklary około godz. 12.50 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Z ustaleń policji wynika, że kierujący Peugeotem 40-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc w kierunku Jawornika nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu prawidłowo poruszającemu się motocykliście.

- W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił 28-letni mężczyzna - mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Droga została odblokowana po kilkugodzinnych utrudnieniach w ruchu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Napisz komentarz
Komentarze
Yonasz 13.12.2021 17:14
Od jakiego czasu Szklary należą do gminy Dynów, bo nie wiedziałem a mieszkam tu ponad 50 lat ? A kierujący skręcał w drogę podporządkowana głównej w kierunku Rzeszowa przez Dylągówkę- Hyżne a nie przez Jawornik. To tak jak jechać do Nowego Targu przez Bydgoszcz.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama