Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Awantura gapowicza z kontrolerkami biletów. Autobus MPK podjechał pod policję

Podziel się
Oceń

Po godz. 12 w środę (29.11.) w autobusie linii 11 MPK Rzeszów doszło niebezpiecznego incydentu. W pojeździe wywiązała się awantura pasażera jadącego na gapę z kontrolerkami biletów.
Awantura gapowicza z kontrolerkami biletów. Autobus MPK podjechał pod policję

Źródło: Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Po godz. 12 autobus o numerze bocznym 946 MPK Rzeszów linii 11 jadący z Matuszczaka w kierunku Potockiego, musiał chwilowo zjechać z trasy i podjechać pod budynek Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, przy ul. Jagiellońskiej. Powodem była awantura gapowicza z dwiema kontrolerkami biletów.

- Kontrola rozpoczęła się na ul. Dąbrowskiego. Podczas sprawdzania biletów jeden z mężczyzn jechał na gapę. Zaczął się awanturować się kontrolerkami. Zgodnie z procedurą kierowca autobusu, uniemożliwił mężczyźnie opuszczenie pojazdu i podjechał pod budynek policji - relacjonuje Maciej Chłodnicki, rzecznik ZTM w Rzeszowie. Jak dodał urzędnik "na szczęście była to tylko awantura słowna, bez przemocy fizycznej". Rzecznik zauważył też wzorową postawę kierowcy, który zna konkretne procedury w takich sytuacjach. - To godne pochwały - powiedział Chłodnicki. 

- Mężczyzna nie chciał podać danych osobowych. Dokonał tego w obecności policji- przekazał podkom. Tomasz Drzał, z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. - To pozwoliło kontrolerkom na wystawienie grzywny za jazdę bez biletu - dodał policjant. 

To nie pierwszy atak na kontrolera biletów w Rzeszowie. W lipcu br. obrażeń ciała doznał 48-letni mężczyzna, pracownik ZTM. Za tym napadem stał 18-letni mieszkaniec Rzeszowa, obywatel Ukrainy. 

NAGRANIE Z CHWILI ATAKU NA KONTROLERA:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama