Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Wypadek na ul. Lwowskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe i autobus MPK

Podziel się
Oceń

Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, który miał miejsce wczoraj na ul. Lwowskiej. W wyniku zderzenia trzech pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.
Wypadek na ul. Lwowskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe i autobus MPK
Miejsce zdarzenia.

Źródło: KMP Rzeszów

Wczoraj (31.01.) po godzinie 14, na ul. Lwowskiej policjanci interweniowali na miejscu wypadku, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. 

 - Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 48-letni mieszkaniec Rzeszowa, kierujący osobowym mercedesem, zahaczył o lusterko jadącego w tym samym kierunku audi, a następnie uderzył w autobus komunikacji miejskiej - wyjaśnia asp. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

48-latek z uwagi na stan zdrowia został przewieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy nie wymagali pomocy lekarskiej.

Przez około dwie godziny, jeden pas ruchu, był zablokowany przez uszkodzonego mercedesa, któremu w wyniku zderzenia, urwało się koło.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WikiTreść komentarza: I po co były jakieś uchwały o swoich kandydatach robić? PO się ośmieszyła tylkoData dodania komentarza: 29.02.2024, 22:09Źródło komentarza: PO rezygnuje z własnego kandydata na rzecz Konrada FijołkaAutor komentarza: lózakTreść komentarza: chwila strachu, obetną ci kohones i już za darmo jeździsz w Dzień KobietData dodania komentarza: 29.02.2024, 19:35Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8
Reklama
Reklama
Reklama